Търся си работа -Пиша текст - копиране / поставяне на статии по блогове и сайтове.

VAsk0

Well-Known Member
Рейтинг - 85.7%
18   3   0
Здравейте,
работата, която мога да върша е писане на статии по блогове.
Ето как става, давате ми някаква статия от сайт и аз я пиша с изцяло мои думи.
Ето цените:
Няма значение от големината на текстовете. Пиша до 450 думи, колкото и да е голям цената е по 1,50 лева.

Важно: Пиша само на български.
Важно: Пиша текстове до 450 думи.


Ето още неща от мен. Предлагам и копиране/поставяне на статии по блогове и сайтове.
Ето цените:
Копиране на статия и поставяне= 0,02 лева на статия. Приемам по над 100 статии.
Копиране на статия, поставяне и добавяне на снимка= 0,03 лева на стати. Приемам по над 50 статии.

Също добавям клипчета във vBox7.com. Пращате ми линкове или аз сам избирам, свалям клипчетата, после ги качвам наново във вашия профил.
Цена на клипче: 0,15 лева. Приемам поръчки само над 10 клипа.

Работя само с PayPal и ePay.

Незнам как вървят цените, защото съм нов. Мисля, че цените, които съм обявил са нормални.
 
Последно редактирано:
От: Търся си работа

Дай да видим някакво демо. Ако качеството е добро, мога да те наема за постоянна работа.
 
От: Търся си работа

Демо не мога да ти дам, защото от лятото не съм писал. (Нямах никакво свободно време.)
Мога да ти напиша една статия довечера (безплатно разбира се), за да видиш и да кажеш, дали ти харесва.
 
От: Търся си работа

Качвам темата нагоре със няколко нови неща. Може да ги видите в първия пост.
 
Последно редактирано:
От: Търся си работа

След 10 минутки ще се отваря!
Хостингът има малък проблем с Apache-то. :)

Що не внимаваш с кой ник пишеш? Клонирал си се - добре. Поне помни кога с кой ник си ....
 
От: Търся си работа

Демото работи отново. Да кажа, че v3sk0z си е променял някои работи(препинателни знаци).
 
От: Търся си работа

Демото работи отново. Да кажа, че v3sk0z си е променял някои работи(препинателни знаци).

Васко, той иска да каже че акаунтите "v3sk0z" и "VAsk0" са мои..
Тоест, че пиша от тези 2 акаунта тук. :D
 
От: Търся си работа

Засега не предлагам качване на програми, защото ми се късат нервичките да ги чакам да се свалят и да се качат, след това снимките...
Хайде, за Веско написах още една статия, която можете да видите в блога му. Имам и две готови статии, който иска повече информация, да пише ЛС.
 
От: Търся си работа

Имам две преразказани статии за продаване.
Първата е за това, какво е хостинг, как и за какво се използва.
Втората е за това, какво е E-mail спам.
Продавам една авторска статия, за това, как се печелят пари от интернет и по-точно от сайтове като turbobit, hotfile и т.н.
Всяка статия по 1 лев.

Статиите се продават само и единствено на човека, който иска да я закупи. След като един човек я закупи, статията повече не се продава!!!
 
Последно редактирано:
От: Търся си работа

Какво да правя, криза е, за това ги давам на безценица. Никой не търси статии, макар и на такива ниски цени... По-ниски цени не видях...
 
От: Търся си работа

Никой от колегите, които пишат статии, досега не се е оплакал, че няма търсене.
Въпросът е да предложиш качествена услуга на подобаваща цена.
Намери ми дискусията с bikonews, за да не повтарям едни и същи неща по няколко пъти.
 

Горе