Търся си работа?

fonne

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся някаква работа чрез която мога да изкарам около 20,30$ ! Мога да пиша коментари по форуми , блогове и други. Имам авторски системи , които мога да ви продам на ниски цени.Също така инсталирам CMS системи и слагам допълнителни модули. Мога да свърша и друг вид работа , само пишете каква и аз ще ви отговоря дали мога да я свърша. Очаквам ВИ!
 
Последно редактирано:
От: Търся си работа?

Потърси из форума кой какво търси. Из фрииленсърския раздел.

Само там гледам , благодаря иначе. Ако има някой , който иска да му свърша няква работа да пише! Също така инсталирам CMS системи и слагам допълнителни модули.
 
От: Търся си работа?

Търся някаква работа чрез която мога да изкарам около 20,30$ ! Мога да пиша коментари по форуми , блогове и други. Имам авторски системи , които мога да ви продам на ниски цени.Също така инсталирам CMS системи и слагам допълнителни модули. Мога да свърша и друг вид работа , само пишете каква и аз ще ви отговоря дали мога да я свърша. Очаквам ВИ!

"някаква" какво включва това понятие - Предполагам свирки няма да се правят :)
Идеята каква е - 20.30$ или около 30$ или "трябват ми спешмо 30$...или "бе кога ще се научите да предлагате услуги като хората и да искате колкото можете и заслужавате".
Какво да подразбираме!? Че търсиш неква бърза далавера за до към 30$ или че ОКОЛО толкова си оценяваш услугите?? За момента или по-принцип?
Спешно ли трябват или и на толкова си рабитим?

Хубаво! Да предположим, че просто случаят е такъв (някъф по-особен) Трябват едни 30$ за "една" далавера...се тая...едва ли някой го брига .. Ама какво предлагаш КОНКРЕТНО?! Готови авторски системи ли? Ама кои бяха те...кое им беше авторското всъщност? Е, дай да видим авторството....и това от което можем да се облажим евентуално... Пишеш по форуми ли? Е кой не пише, на съседката чавето 12-годишно оня ден изписа в кънтара-форума 16 страхотии как ше килне "полицаите" с едно зареждане на М6-цата и десетимата за 7 минути преди да са разбрали и къде им е базата :D

"друг вид работа" ахахах дано не е пак нещо свързано със свирките :D
Какво значи това "друг вид работа" Нещо ще се успиваме ли??! :) - "Пиши, па аз щи кажем". Е, кво ше ми кажеш, освен, че представяш нещата така, се едно си търсиш балъци или малоумници! Май на 1во четене трябваше да се сетиш, че тука балъци плащачи - веднъж на високосна година :) И кат се намеси говедо кат мене и тоя шанс умре тотално :)

И аз искам едни бързи 30$,... наистина спешно ми трябват! Ама ще ги зема "друг път", точно по този начин - "моем сякви дюлювери, само питай, аз ще те светнем" Ама нещо ми бегат по е-пея... един вид - в подобни ситуации и 30$ са адски огромна цифра... Ще е "яка цифра" до като не се научите как да предлагате нещо за което даден форумен "балък" не сметне за необходимо и полезно ваденето на кинтата от която ще изкара нова кинта... :)
Или в превод - Земете се светнете накрая как да провокирате интерес...ако не реален шанс за изкарване на кинти... С детски постановки от 1001 нощ дори и с новият, 4-посто,в пресен акаунт (на новоизлюпен мега-талант) няма как да мине... :) Балъците умреха заедно с кризата хахаха :D

И аз те очаквам....дано се срещнем :)
 
От: Търся си работа?

Защо спамите? Става въпрос за интернет работа , а не за вашите простотии!
 
От: Търся си работа?

fonne, дай ми 40$ и ще ти преведа веднага 30$. По голяма далавера от това тука няма да намериш :).

Не се прави на остроумен!

Моля темата ми да бъде изтрита.
 
Последно редактирано:

Горе