Търся си работа.

ivand

Banned
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте,

Аз съм Иван Драганов,уча в езикова гимназия Иван Вазов с Руски и Английски език.
Тук сам , за да ви предложа моите услуги.Занимавам се с
- изграждане на уеб сайтове
- правенето на баннери,логота,визитки и брошури
- Оптимизация
- Изграждане на бизнес план
- Работа със системи като Джуумла,Уърдпрес и Уебспелл (интегриране на вече готов дизайн или инсталиране на темплейт ) - пълна конфигурация и оптимизация.
- Щампи
- Регистрация в директории и социални мрежи

- Подпомагане на креативни идеи ( помагам за реализация на проекти дадени от вас , в които виждам бъдище , но единствено на български . Целта е развиване на българската онлайн зона.
Може да разгледате част от моите проекти , които са качени в моята галерия тук - http://exxboy.deviantart.com/ .
Работа в реални цени, защото качеството си има цена.Ако имате въпроси може да ги зададете на ЛС , скайп vn_draganov или имейл [email protected].

Поздрави,
Иван.
 
Последно редактирано:
От: Търся си работа.

направи ми 3 баннера и в момента съм му поръчал 4ти много барзо и коректно работи няма проблеми и лесно се сработихме - комуникативен е . Препоръчвам го :)
 
От: Търся си работа.

И аз препоръчвам ivand, коректен и точен е.
 
От: Търся си работа.

Пича е добър! Направи ми чудесен хедър за един сайт.
Можете да разчитате на него!
 
От: Търся си работа.

Вече съм свободен.Мога да поемам порачки!
 
От: Търся си работа.

Помогна ми за изработката на сайт и някои други неща. С риск да повторя други мнения преди мен се радвам да напиша, че момчето си разбира от работата и това, което поисках беше изпълнено от него точно и бързо + допълнително много полезни обяснения и информация.
 
От: Търся си работа.

оставяйте itrader за да може доброто ви мнение да му послужи и за напред когато тази тема няма да я има :)
 

Горе