Търся си работа

Йордан

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Аз съм нов в интернет и си търся пристичка работа,с която да припечелвам някой лев.Ще съм ви благодарен ако измислите нещо и за мен!!!:)

Мога да правя Банери,Логота ,да превеждам от английски на български(речника ми е около 5000 думи на английски и 10 000 на български)
 
Последно редактирано:
От: Търся си работа

Ами мога банери да правя логота и горе-долу това е!!!:)
 
От: Търся си работа

Ами и това горе долу го владея ,и преводи мога да правя но няма никаква работа като за мен в сайтовете за това питам.:)
 
От: Търся си работа

С молби, падане на колене и прочие не се намира работа, не мислиш ли?
 
От: Търся си работа

Ами кажи къде да я търся ,в българските сайтове искат само програмиране и правене на сайтове,от което грам не разбирам!!!:)
А в чуждите сайтове не знаят какво искат!!!:)
 
От: Търся си работа

Да, те в чуждите сайтове не знаят какво искат, но ти знаеш перфектно какво исакш, нали така?

Типично Българско мислене.
 
От: Търся си работа

Да знам точно какво искам и то е съобразено с това ,което мога да правя.А те искат нещо,но не казват никакви детаили около работата:(:wink:
 
От: От: Търся си работа

Да знам точно какво искам и то е съобразено с това ,което мога да правя.А те искат нещо,но не казват никакви детаили около работата:(:wink:

Здравей и добре дошъл!

Чудесно е, когато знаеш какво искаш :)
Предлагам ти да разгледаш другите подобни обяви и да си коригираш началния пост. В него описваш всичко, каквото предлагаш и каквото можеш за правиш. Така ще е по-лесно на колегите, да преценят дали да те наемат за работа.

Успех!
 
От: Търся си работа

Така както ти го е обеснила Изида е правилно, а не да пуснеш тема - намерете ми работа. Те първа да гадаем какво можеш, да те питаме, ние да настояваме, фактически ти търсиш работа, не ние.
 
От: Търся си работа

Добре коригирах първото си мнение, ако има други грешки ми кажете.:)
 
От: Търся си работа

Ехе...човече ...как пресметна около колко думи имаш в речника си?
Аз по никакъв начин не мога да ги сметна?
 
От: Търся си работа

Ехе...човече ...как пресметна около колко думи имаш в речника си?
Аз по никакъв начин не мога да ги сметна?
Ами то се говори всяка година ми казват колко думи знам на крайния тест:)
 
От: Търся си работа

Този тест колко е голям? Няколкостотин страници?
 

Горе