Търся си работник предлагам работа

От: Търся си работник предлагам работа

Нямаш категория trance, ако решиш да сложиш - пиши ми на skype: impulse_skype. Нямаш си на идея колко много тракове (320 kbps, всичко ново което излиза) минават през мене всеки ден.
 
От: Търся си работник предлагам работа

Здравей :)
Ако решиш да дигнеш цената, и ти трябва сериозен човек, насреща съм :)
0,01 на песен е много малко, според мене.
 
От: Търся си работник предлагам работа

Ха...сигурно ще има навити и за 10 лева...за мен реално цената е не по-малко от 10 ст. на песен или 100 лв. Тук става въпрос за търсене на песен и адрес на мп3ката
 
От: Търся си работник предлагам работа

Да но ако влезеш в някой друг сайт за песни и само с copy paste за 3-4 часа може да ги качиш тия 1000 песни ;)
 
От: Търся си работник предлагам работа

sasho0o Тогава да ти дам да ми качиш текстове на песни? Още по лесно е копираш и пействаш. 1000 за 10 лева като спокойно може да добавиш 200 000 за 200 лева.

Ако си навит пиши ми.
 
От: Търся си работник предлагам работа

само кажи от каде да ги copy paste и давай да се захващам
 
От: Търся си работник предлагам работа

Няма проблем и без това много се ровя в сайтове! Бих се включил!
 
От: Търся си работник предлагам работа

Абе хора, нормални ли сте ??? 10лв за 1000 песни ?? Стига сте се връзвали на такива оферти...
Поне 0.05лв или $ на песен, какво е това един цент на песен.По-добре с buxовете се захващайте, повече пари се правят.
 
От: Търся си работник предлагам работа

тея работи bux-сайтовете направо в кофата ги слагате какво ми ги приказвате сега? се сетихте за тях се тая..
да с paypal става плащането
 
От: Търся си работник предлагам работа

Да но ако влезеш в някой друг сайт за песни и само с copy paste за 3-4 часа може да ги качиш тия 1000 песни ;)

off

Не го препоръчвам :)

/off

Иначе и аз пратих ЛС ;)
 
От: Търся си работник предлагам работа

В metal и rock са много малкоМога да помогна ако все още ти трябват хора пиши ЛС.или направо на karaketukova[@]abv[.]bg
 
От: Търся си работник предлагам работа

sasho0o Тогава да ти дам да ми качиш текстове на песни? Още по лесно е копираш и пействаш. 1000 за 10 лева като спокойно може да добавиш 200 000 за 200 лева.

Ако си навит пиши ми.

я се научи да смяташ, ако 1000 са за 10 лева, то тогава за 200 000 излиза 2000 лева.
 
От: Търся си работник предлагам работа

Ех ама някои хич не си знаят цената.
 
От: Търся си работник предлагам работа

А ти се научи, че при големи количества има отстъпка. :)
Иначе човека нека си предлага цена и условия, който е съгласен да работи... Защо му се нахвърляте??

я се научи да смяташ, ако 1000 са за 10 лева, то тогава за 200 000 излиза 2000 лева.
 
От: Търся си работник предлагам работа

Ако дава 2000 за 200 000 линка веднага пускам музикалния бот да обере директните .mp3 линкове от чичко гугъл :D
 

Горе