Търся си садружник!

Здравейте търся си садружник който разбира (и то много) от : "PHP" , "MySqL" и "HTML" !Трябва ми садружник за онлине браузър игра подобна на : "travian.bg" , "hanovete.bg" , "bgmafia.com" !Пишете ми на skyep: Jus7_Dream_Boy !Делим парите 50% на 50% :) !И за още оговорки търсете ме на Skype !Много балогдаря предварително!
 
От: Търся си садружник!

Здравей от мен, очаквай топло посещение и от форумните лидери в най-скоро време. Желая ти успех, ако търсеше само хора с HTML и CSS щях да проявя интерес.. :)

BTW, предложенията за работа обикновено се постват в раздел "Екстри - Webmaster Forum" - "Пазар"
 
От: Търся си садружник!

Ей на, пропуснали сте Оговорките, които дефакто са най-важни и залягат в основата на взаимоотношенията между съвместно работещите уебмастъри :D..
 
Последно редактирано:
От: Търся си садружник!

Здравейте търся си садружник който разбира (и то много) от : "PHP" , "MySqL" и "HTML" !Трябва ми садружник за онлине браузър игра подобна на : "travian.bg" , "hanovete.bg" , "bgmafia.com" !Пишете ми на skyep: Jus7_Dream_Boy !Делим парите 50% на 50% :) !И за още оговорки търсете ме на Skype !Много балогдаря предварително!

А ти с какво ще помогнеш?
 
От: Търся си садружник!

Е аз ще се заема с рекалмирането на играта .... и балгодаря за посрещането!А сега търся някой да ми помогне да си направя сайта за запознанства и все пак искам да се науча как става номера :p!Извинетеме ако имам правописни грешки :(
 

Горе