Търся си човек за пренаписване на статии!

Boqn

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся си човек за пренаписване на статии от деня на светска тематика. Плащам 80 лв. на месец, с един почивен ден в неделя, като след това парите могат да се увеличат.
За тези особено, които и преди са писали няма да представляват никаква трудност. 6 статии на ден по около 280-300 думи всяка.
Може да ме намерите на Скайп: boqn4444
Благодаря за вниманието!
 
Последно редактирано:
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Брой статии на ден? Брой думи в статия? и т.н.
Малко повече инфо, за 80 лв може да искаш на ден 5 статии, по 1000 думи.
Има ли кандидати?
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

До Boqn :

Господине с риск да се отклоня от същинската оферта, която предлагате искам да Ви попитам имате ли нещо общо с потребителката renistefanova и тази тема http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=24480
питам от чисто любопитство тъй като предложенията са едни и същи, стилът ви на писане също както и предложеното заплащане, почивният ден Неделя и така нататък. Питам ви защото точно преди два дни ми казахте, че имате човек а сега пускате нова тема с друг ник и предизвикахте интерес в мен относно маниера ви за наемане на пистаели. Моля отговортете в темата, предварително ви благодаря.
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

И аз се включвам офтопик, но първо- стига с това наводняване, господинът е пуснал темата веднъж, не виждам защо пак пуска след като натрупа мнения от тип 'наистина ли'. ПО моята скромна сметка излизат 36 статии на седмица, което ще рече около 18 по-големи по 500 думи, тоест 72 на месец за 80лв, не виждам как ще се намери човек, за толкова никой дори не би копирал съдържание. Успех!
 
От: От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Здравейте! Аз си намерих човек, даже няколко, и писах, че вече не си търся автори. Нямам общо с тази оферта, освен това, условията ми бяха различни.
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Някой се мъчи да манипулира пазара до невиждани равнища. Това си е жив театър, да не използвам по-силна дума. Изглежда целта е да се създаде измамно впечатление, че наистина някой би се хванал да работи за жълти стотинки на статия.
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Колега ще ме прощаваш за силната дума, ама това си жива еб*вка с хората и труда им. Една статия по твоите тарифи излиза около 0,45 стотинки :shock: Опитай да напишеш 6 статии по 300 думи и може би ще разбереш, че това изисква много усилия. Ти явно си мислиш, че 6 статии от толкова думи се пишат за 20-30 минути :cry:
 
От: От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Колега ще ме прощаваш за силната дума, ама това си жива еб*вка с хората и труда им. Една статия по твоите тарифи излиза около 0,45 стотинки :shock: Опитай да напишеш 6 статии по 300 думи и може би ще разбереш, че това изисква много усилия. Ти явно си мислиш, че 6 статии от толкова думи се пишат за 20-30 минути :cry:
Кво те бърка? Нали почиваш в Неделя?:lol:
 
От: От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Здравейте! Аз си намерих човек, даже няколко, и писах, че вече не си търся автори. Нямам общо с тази оферта, освен това, условията ми бяха различни.

Лошото при вас е, че не уважавате този форум и си мислите, че тук ние сме някакви едва ли не малоумни. Как може да твърдите, че нямате нищо общо с офертата като аз съм готов да предложа кореспонденцията ни на ЛС която 1 към 1 отразява поста/офертата на човека стоящ зад ника Boqn включително и с въпросната Неделя за почивен ден ... Може ли таква наглост питам аз и спирам да пиша защото просто няма смисъл.

А да наистина вашата оферта беше различна защото Вие освен шест статии на ден искахте и да се публикуват в Wordpress със снимки и видео ...
 
Последно редактирано:
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Най-лесно ще се разбере, ако админите кажат дали се пише от едно айпи. Иначе офертата е тип "surprise buttsex" :D
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Наивно е да мислите, че по този начин ще се разбере истината но както вече казах няма смисъл да се коментира, аз бих се срамувал ако правя такива дребни измами в уважаван форум като Предприемач ако смятате, че отговорите ми целят спам или нещо подобно съм готов да поема съответната отговорност, включително и бан но просто мразя неправдата и хората, които съзнателно подвеждат останалите с някакви действия целящи само и единствено печалба.
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Човекът е доста упорит въпреки явното неодобрение на 'офертите' му ;)
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Искам да благодаря на всички мои "доброжелатели", но както казва една моя скъпа приятелка: "Никой не знае какво ври под капака на тенджерата на другия". Няма да влизам в полемика, а накратко ще изложа и моята гледна точка. Първо аз съм студент и си търся човек, който да ми помага, за да ми остава време да уча и затова средствата са толкова скромни. Това е само едно предложение. Ако има хора, които обичат да пишат или грамотни ученици да си изкарват джобните, мисля че ще сме си взаимно полезни. Публикувах наново обявата, защото при предходната така и не успях да изпращам лични съобщения, поради неведоми за мен пътища. Сега тепърва научих как ставало, но това едва ли ви интересува. Благодаря за коментарите и гледната ви точка!
 

Горе