Търся си човек, който пише интересно статии и други неща

monefff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
88   0   0
Търся си човек, който да ПРЕНАПИСВА статии

Здравейте,

Трябва ми човек, който ще ПРЕНАПИСВА статии почти всеки ден и ще ги публикува.

Ще се ПРЕНАПИСВАТ новини, ще се ПРЕНАПИСВАТ интересни истории и т.н.
Ще качва малки текстове в един сайт, които пак са забавни и интересни.(предимно забавни)..

Общо взето трябва ми човек за всичко свързано с пренаписване..

Ще се ПРЕНАПИСВАТ на ден по около 7-10 статии ++ много други допълнителни неща, които ще му давам.
Статиите ще се качват направо в сайтовете..

Статиите, които се пренаписват трябва да имат и добра уникалност! Проверява се с Advego

Работата е ДЪЛГОСРОЧНА.. почива се 1-2 дни в седмицата, както си реши човека. Дните за почивка си ги определяте Вие. Ако Ви се наложи допълнително почиване, пак няма проблем.
Абсолютно толерантен съм към всички хора на земята.

Интересува ме ЦЕНА за 100 думи..

Хора, които пишат и пренаписват на английски език са голямо предимство.(може и там да ми дадете цена за 100 думи)

Очаквам оферти САМО И ЕДИНСТВЕНО НА ЛС. В темата няма да отговарям. Достатъчно сериозните хора ще се свържат с мен.

П.С. Запазвам правото си да не отговарям на всеки, ако прекалено много хора са ми писали.
П.С.2. Ще ми е нужно и някакво ваше портфолио или някакви статии, които сте писали, или ще ви дам статия да пренапишете за да видя как работите.

Поздрави,
Симеон
 
Последно редактирано:
От: Търся си човек, който пише интересно статии и други неща

Вдигам темата и променям малко нещата. Трябва ми човек, който да ПРЕНАПИСВА статии, а не да ги измисля.
От него ще се изисква да НАМИРА САМ статиите по зададена от мен тематика и да ги качва 5-6 дни в седмицата.

Работата е дългосрочна и може да се стигне до 10 статии на ден и повече.
Интересува ме цена на ПРЕНАПИСВАНЕ за 100 думи.
Статиите са около 200-250-300МАКС думи В доста от случайте са и по-малки.
 
"Очаквам оферти САМО И ЕДИНСТВЕНО НА ЛС. В темата няма да отговарям. Достатъчно сериозните хора ще се свържат с мен".

Колеги, може и да пишете и пренаписвате прекрасно, но не четете! Успех все пак! :)
 
Четем, четем. Помолих да ми пишете на лични тъкмо, защото съм нов потребител, не несериозен. Преди имаше ограничения. Но е Ваша воля в крайна сметка.
 

Горе