Търся скрипт за изпращане на email

mvmrik

Well-Known Member
Става въпрос потребителите да могат да въвеждат email-а си и по този начин да се абонират. След това когато има нещо ново да им го пращам на всичките едновременно, също така да има и опция да се отписват ако искат.
Ако знаете нещо подобно кажете, ще съм ви благодарен.
 
От: Търся скрипт за изпращане на email

Post Notification се казва плъгина, който можеш да използваш.
Клиентите се абонират и при нов пост получават мейл. Има екстри, като например да се абонират само за определена категория и т.н. ;)

п.п. ето и линк
 
От: Търся скрипт за изпращане на email

Тези неща само за блогове ли са, на мен не ми трябва за блог. Може да е на PHP и с база данни, но да си е отделен скрипт.
 
От: Търся скрипт за изпращане на email

Тези неща само за блогове ли са...

Post Notification - да.
Можеш да го използваш, ако умееш да си го вържеш към системата, но със сигурност ще има по-лесен начин предполагам.
 
От: Търся скрипт за изпращане на email

Тези неща само за блогове ли са, на мен не ми трябва за блог. Може да е на PHP и с база данни, но да си е отделен скрипт.

един вид трябва ти за спам :) или айде да го наречем маркетинг, interspire email marketer ей това ще ти свърши работа ;)
 
От: Търся скрипт за изпращане на email

Как реши че е спам незнам. Доколкото съм запознат спама е получаване на нежелани съобщения. Тук целта е всеки да си добави email-а и получава, ако иска да спре да получава го маха и готово.
 
От: Търся скрипт за изпращане на email

ами предположих, хубаво е че няма да го ползваш за това :) иначе си има и много готини и леки скриптчета, ако ти трябва нещо непретенциозно потърси free newsletter script и готово
 
От: Търся скрипт за изпращане на email

poMMo


  • PHP
  • поддържа html (+ алтернатвно ако получателя няма). Header, footer, template, намейлите ала-бала...
  • можеш да ползваш наколко мейлсървъра и да зададеш по колко писма да праща максимум на минута/димейн (ултраважно, ако не искаш бързичко да те блокират като спамър, особено ако половината са ти на един - abv.bg примерно). Пускаш и забравяш - можеш да го оставиш да с праща 5000 цяла нощ.
  • много мощни филтри и графи колкото искаш - така можеш а да пратиш само на мъже 25-30 от Пазарджик да речем (зависи каво с нацъкал да попълват при регистрацията) с което минимализираш шанса да отегчиш потребителите си.
  • Кирилица :) (направо unicode)
  • лесно се интегрира формичката в останалата част от сайта;
  • Могат а се регистрират, отписват, редактират по всяко време
Абе въобще - благинка :)
 

Горе