Търся специалист по векторни файлове и предпечат за ецване

XXX

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся специалист по векторни файлове (CDR, AI, EPS и т.н.) и предпечат, по-специално такъв човек, който е наясно (или който работи или е работил) с фотоецване на метали...

Понеже вероятно няма да мога да обясня като хората... начи трябва показания примерен файл /който ще получите е в CDR формат/, да се обърне в негатив, да се добавят гръбчетата, или както там се казват (по които киселината ще реже отзад/отдолу), и с всички готови файлове да се подготви филм, готов за ецване...



Проблема е решен изцяло, и както обикновено, не тук... :p

Благодаря !
 

Прикачени файлове

  • image.jpg
    image.jpg
    92.5 KB · Преглеждания: 27
  • image.jpg
    image.jpg
    78.3 KB · Преглеждания: 26
  • image.jpg
    image.jpg
    68.3 KB · Преглеждания: 31
  • image.jpg
    image.jpg
    80.2 KB · Преглеждания: 21
Последно редактирано:
От: Търся специалист по векторни файлове и предпечат за ецване

Претенции за кропмаркерите имаш ли?
Където ще ти правят филмите претенции за формата на файловете имат ли?
В смисъл файловете директно в фотонабора ли ги зареждат или ги въртят през компютър.
 
От: Търся специалист по векторни файлове и предпечат за ецване

Здравей !
Нямам никаква представа какви са тия кропмаркери, нито имам къде да ми правят филмите...

Досега всичко ми правеше един човек - обръщането в негатив, направата на гръбчетата, подреждането и филма, и носеше готовия филм на майстора, който ецва...
 
От: Търся специалист по векторни файлове и предпечат за ецване

Цена мога да ти дам в понеделник , щото това което си дал като пример е малко като размер, и трябва да се съберат поръчки за да ти излезе на поносима цена. Иначе плащаш линейния метър на филма. По принцип тия дето имат експонатори им е достатъчно да им пратиш CDR файла , да уточниш размера (ширина или височина), позитив или негатив и общо взето това е в твоя случай.
А най добре е направо в понеделник да ти дам координатите на фирмата и да им се обадиш и да им обясниш накратко за какво става въпрос.
Ако си навит - ще помогна с удоволствие.
 
От: Търся специалист по векторни файлове и предпечат за ецване

Цена мога да ти дам в понеделник , щото това което си дал като пример е малко като размер, и трябва да се съберат поръчки за да ти излезе на поносима цена. Иначе плащаш линейния метър на филма. По принцип тия дето имат експонатори им е достатъчно да им пратиш CDR файла , да уточниш размера (ширина или височина), позитив или негатив и общо взето това е в твоя случай.
А най добре е направо в понеделник да ти дам координатите на фирмата и да им се обадиш и да им обясниш накратко за какво става въпрос.
Ако си навит - ще помогна с удоволствие.

Това което съм показал е само за пример, то вече един път е направено на филм.
Иначе поръчката ми ще бъде за около 20-тина различни детайла, от всеки един ще се ецват приблизително по 4-6 бр. с различни размери, което значи, че на филма ще са около 90 детайла...
Аз съм оразмерил CDR файловете... Като гледам размерите, филма ще излезе поне 5-6 страници формат А4

Но тая фирма, която говориш, трябва да са работили фото ецване, щото иначе, ако не знаят специфични работи за двустранното ецване, няма да се справят, само ще си загубим взаимно времето

Иначе, фирми за предпечат дал господ, и за питане пари не взимат...твоите може пък и да знаят...:)
 

Горе