Търся специалист по маркиране на структурирани данни

Статус
Not open for further replies.
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте!
Във форума няма почти никаква информация за маркиране на структурирани данни. Трябва ми човек, който да ми даде информация за маркирането на структурирани данни срещу заплащане.
 
Последно редактирано:
От: Търся специалист по маркиране на структурирани данни

Какво става? Толкова ли е трудно, че никой не иска да помогне :(
 
От: Търся специалист по маркиране на структурирани данни

Аз лично не разбирам от SEO, но намерих малко инфо пиши ми на лично, защото аз още не мога
 
От: Търся специалист по маркиране на структурирани данни

Какво става? Толкова ли е трудно, че никой не иска да помогне :(

Ако си пишете въпросите/обявите като хората все ще се намери някой да помогне.
Ама да ви чопли с ченгел от устата информацията убива всякакво желание.
 
От: Търся специалист по маркиране на структурирани данни

Какво неясно има в това: " Трябва ми човек, който да ми даде информация за маркирането на структурирани данни срещу заплащане."
 
От: Търся специалист по маркиране на структурирани данни

Писах ти на лично...
 
От: Търся специалист по маркиране на структурирани данни

мале, сега като прочетох няколкоп пъти внимателно и ми се струва че търсиш човек да ти сложи rich snippets в сайта или пък не?

//едит
може ли да дадеш линк какво четеш?
 
Последно редактирано:
От: От: Търся специалист по маркиране на структурирани данни

мале, сега като прочетох няколкоп пъти внимателно и ми се струва че търсиш човек да ти сложи rich snippets в сайта или пък не?

//едит
може ли да дадеш линк какво четеш?

В инструменти за уеб администратори >> облик на търсенето >> структурирани данни, Google ми изкарва: страници 881, елементи с грешка 881. Мисля, че това маркиране на структурирани данни би помогнало за по- доброто класиране на сайта в търсачките. Искам да разбера как точно да го направя. Не знам дали наистина е важно, но тук прочетох, че има значение: http://seom.bg/optimization/2014-seo-roadmap-semantic-markup.html. Пък и когато в Google вече почти цялата страница с резултатите от търсенето е със снимка на статията- моят линк се губи между тях.
 
От: Търся специалист по маркиране на структурирани данни

:) да значи точно това търсиш. Какво искаш да маркираш статия, продукт или нещо друго? за какъв сайт става въпрос, готов или писан, ако е готов може да има плъгин, ако е писан от някой може да се наложи да се пипа.

Най - добре да си четеш от източника: https://support.google.com/webmasters/answer/99170?hl=en
и https://schema.org/
 
От: Търся специалист по маркиране на структурирани данни

Искам да маркирам статия. Сайта е на WP. Някой знае ли плъгин за тази цел?
 
От: Търся специалист по маркиране на структурирани данни

Няма голям смисъл да маркираш публикация в Wordpress със структурирани данни.
 
От: Търся специалист по маркиране на структурирани данни

Мнение #5
Какво неясно има в това: " Трябва ми човек, който да ми даде информация за маркирането на структурирани данни срещу заплащане."
Няма нищо ясно.

Мнение #11
Искам да маркирам статия. Сайта е на WP. Някой знае ли плъгин за тази цел?
Алилуя успяха да го изкопчат!

И какво точно ще маркираш. В schema.org има доста видове снипети :cry:

страници 881, елементи с грешка 881
Жалко, че няма капсула на времето, за да публикувам в нея какво си мисля и да се види след още няколко страници дали съм прав. Аз залагам на hentry errors.
 
От: Търся специалист по маркиране на структурирани данни

Извинявам се ако съм причинил на някого неудобство с неправилния си въпрос. Просто имам проблем и исках да го разреша, като си платя за това. Проблемът е, че Гугъл иска да се маркират структурирани данни, за да спре да ми показва тези грешки. Не съм СЕО специалист, нито програмист и затова се обърнах тук за компетентен отговор. Но вече се отказвам от това непосилно занимание.
 
От: Търся специалист по маркиране на структурирани данни

Извинявам се ако съм причинил на някого неудобство с неправилния си въпрос. Просто имам проблем и исках да го разреша, като си платя за това. Проблемът е, че Гугъл иска да се маркират структурирани данни, за да спре да ми показва тези грешки. Не съм СЕО специалист, нито програмист и затова се обърнах тук за компетентен отговор. Но вече се отказвам от това непосилно занимание.

Опитах се да обясня културно, но явно не става.

Чак в 11 пост на темата се разбира на каква система е сайта, а кой е все още трябва да хвърлят боб.

Вместо да чупиш стойки, като стара мома дето е видяла сефте гол мъж да беше копирал какво точно ти се кара гошо и някой скриншот.

Ако си беше написал въпроса като хората, до сега работата да е свършена и най-вероятно безплатно. Сега ти пожелавам успех в намирането на човек, който да ти свърши работа и дано да ти смъкне 9 кожи.
 
От: Търся специалист по маркиране на структурирани данни

Човешката злоба няма граници!
Ако някой незнаещ се интересува от този проблем, може да получи повече информация тук:http://seom.bg/optimization/2014-seo-roadmap-semantic-markup.html , без да му се налага да обяснява що е това "Маркиране на структурирани данни"!!!
 
От: Търся специалист по маркиране на структурирани данни

Човешката злоба няма граници!
Ако някой незнаещ се интересува от този проблем, може да получи повече информация тук:http://seom.bg/optimization/2014-seo-roadmap-semantic-markup.html , без да му се налага да обяснява що е това "Маркиране на структурирани данни"!!!

Ниското интелектуално ниво няма граници.
И повярвай ми няма нужда нищо да ми обясняваш.

Ето ти магазин на ОС

std.jpg
Ето ти и WP сайт
std.jpg

Дали имам нужда да ми обясняваш?
 
От: От: Търся специалист по маркиране на структурирани данни

Ниското интелектуално ниво няма граници.
И повярвай ми няма нужда нищо да ми обясняваш.

Ето ти магазин на ОС

Виж файлът 11814

За какво интелектуално ниво става въпрос тука? Ако колата ти не иска да запали, ти какво правиш? Отиваш в сервиза и казваш, че не иска да запали, защото ти е изгорял бушона на имобилайзера ли? Ти ако знаеш причината и сам ще си го смениш, нали така? Просто казваш, че не иска да запали и работата на механика е да ти реши проблема. Аз вече го казах, че не съм нито програмист, нито СЕО специалист, затова исках да си платя, за да не направя някоя поразия на сайта! Виждам, че трябва да се пипа кода и това ме притеснява. След като си наясно със това, защо се заяждаш, че не разбираш въпроса ми? Можеше просто да кажеш, че е лесно или че е трудно и да кажеш какво струва тази услуга! Аз не съм искал нищо безплатно!
 
От: Търся специалист по маркиране на структурирани данни

Не знам защо така се държите с човека, толкова ли не може да му кажете хубав плъгин?
 
Последно редактирано:
От: Търся специалист по маркиране на структурирани данни

Повечето плъгини изискват ръчно въвеждане на Microdata маркирането. Можем да програмираме темата, която ползва сайта, за да бъдат добавени структурирани данни към всички съществуващи публикации.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе