Търся специалист по маркиране на структурирани данни

Статус
Not open for further replies.
От: Търся специалист по маркиране на структурирани данни

Този плъгин- "Schema Creator by Raven" дали ще може да се справи със задачата?
 
От: Търся специалист по маркиране на структурирани данни

За какво интелектуално ниво става въпрос тука? Ако колата ти не иска да запали, ти какво правиш? Отиваш в сервиза и казваш, че не иска да запали, защото ти е изгорял бушона на имобилайзера ли? Ти ако знаеш причината и сам ще си го смениш, нали така? Просто казваш, че не иска да запали и работата на механика е да ти реши проблема. Аз вече го казах, че не съм нито програмист, нито СЕО специалист, затова исках да си платя, за да не направя някоя поразия на сайта! Виждам, че трябва да се пипа кода и това ме притеснява. След като си наясно със това, защо се заяждаш, че не разбираш въпроса ми? Можеше просто да кажеш, че е лесно или че е трудно и да кажеш какво струва тази услуга! Аз не съм искал нищо безплатно!

Е ми ще ти го обясня по твоя начин. Ти не си докарал колата в сервиза, а си отишъл при механика и му казваш "Бате имам една червена кола дето не пали".
Защото въпроса ти звучи така "Имам един абстрактен сайт, на който има едни грешки. Как да ги оправя?"

Не знам защо така се държите с човека, толкова ли не може да му кажете хубав плъгин?
Защото след 3 дена още не ясно какъв е проблема ...
Аз залагам на hentry errors.
Това щях да му го оправя за 5 минути без пари. Само дето вече нямам желание.

Този плъгин- "Schema Creator by Raven" дали ще може да се справи със задачата?
И все пак каква е задачата? :cry:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе