Търся спонсори за сайт за награди

onegeorgiev

Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте! Планирам в най-скоро време да стартирам уеб сайт (онлайн игра) за награди. Потребителите се регистрират, събират точки, които по-късно заменят за награди. Играта няма да бъде толкова проста, ще има повече функции и ще бъде с по-атрактивен дизайн. :rolleyes:

Сайтът естествено ще печели от SMS услуги и реклами, но първите няколко месеца ще бъде на загуба (докато се съвземе). Подсигурил съм пари за домейн и хостинт за 1 година. Подсигурил съм и мощна рекламна кампания, която ще гарантира минимум 5000 регистрирали се само за първия месец. :wink:

Проблемът е че не разполагам с достатъчно голям бюджет. :( Видях че доста хора във форума търсят хора или по-точно спонсори, и реших и аз да опитам. Търся спонсори - лица, уеб сайтове, фирми... каквото и да е за осъществяването на този проект!

Всеки който иска да научи повече информация за проекта - нека ми изпрати ЛС. Нека всеки който може да "удари едно рамо" - също да ми пише, независимо дали може да подпомогне с 1, 10 или 100 лв. :oops:

Благодаря на всички от сърце! :)
 
От: Търся спонсори за сайт за награди

Пиши ми едно ЛС на мен с инфо ;)
 
От: Търся спонсори за сайт за награди

И на мен можеш да ми драснеш ЛС с повече инфо.
 
От: Търся спонсори за сайт за награди

Драсни и на мен ЛС, утре ще го чекна като се завърна от работа. Да видя за какво точно става въпрос, може и аз да бутна 1 рамо с някой лев! :)
 
От: Търся спонсори за сайт за награди

Ти хората да искат да ти помогнат, ти да не се вяснеш в темата да видиш.
 
От: Търся спонсори за сайт за награди

Ти хората да искат да ти помогнат, ти да не се вяснеш в темата да видиш.

На всички съм изпратил ЛС! Съжалявам за закъснението... :)
 
От: Търся спонсори за сайт за награди

Дай повече инфо на ЛС имам интерес.
 
От: Търся спонсори за сайт за награди

Отказах се от идеята, може би по-нататък. :(
 

Горе