Търся спонсор за ФейсБук Страница!

v3sk0z

New Member
Здравейте колеги!
Знам, че може да прозвучи налудничево, но търся спонсор за ФейсБук Страница!
Страницата е: http://www.facebook.com/pages/Konkurs-za-naj-krasiva-vasa-snimka/173481259333445
Тема: "Конкурс за най-красива ваша снимка"..
Идеята ми е.. накрая на всеки месец, човекът събрал най-много "Харесва Ми" да спечели някаква награда предложена от спонсора! :)
За 1 ден групата събра 2000 члена.. и 200 снимки :)
Поздрави, Веселин Асенов!
 
От: Търся спонсор!

Стига пък вие сте сдухвали човека бре. Пич спокойно, кажи ся, колко искаш да инвестирам и колко ще спечеля от цялата работа?
 
От: Търся спонсор!

Като прегледах сайта отново не е обявил колко ще е наградата . Поне от последния път като го наредих се е научил и е обявил крайна дата . Явно наградата ще е усмивка в Facebook .
 
От: Търся спонсор!

Здравейте!
Ами спонсора получава през целият месец линкове към сайтът му във описанието на групата. :)
@xopacuo, едва ли говориш сериозно, но примерно наградата да е някакъв часовник до лева.. или нещо друго. :)
 
От: Търся спонсор!

От мен мога да ти предложа няколко награди но само при положение че достигнеш определен брой фенове на страницата
Ако достигнеш 30 000 победителя може да получи енергоспестяващи крушки Филипс на стойност 30лв (по негов избор от онлайн магазина)
Ако достигнеш 50 000 победителя получава ГПС за ГСМ или Лаптоп (приблизителна цена 50лв)
Ако достигнеш 100 000 победителя получава 3.5 инчов ГПС (приблизителна цена 100лв)
Действай като достигнеш тези параметри ми се обади да уточним подробности
 
От: Търся спонсор!

Под "победители" искаш да кажеш, хора които са харесали страницата? :)
И все пак доста добро предложение!
Надявам се до края на Ноември да стигнем тези 30 000 дори и повече!
 
От: Търся спонсор!

Наградата ще спечели човекът събрал най-много "Харесва Ми"
И щом мислиш че до края на месеца можеш да събереш 30 000 може да обявиш тогава наградата като посочиш кой е спонсора (дори и да не достигнеш 30 000 победителя ще получи наградата)
Ако до края на ноември минеш 30 000 или си около тях за другият месец може да обявиш следващата награда, ако обаче не си минал 15 000 след края на месеца спираме
 
От: Търся спонсор!

Благодаря за което.. :)
Ако може само да ми пуснеш един имейл с:
• Уеб страницата на спонсора
• Каква стока предлагате, като за първа награда
• Кога и какви линкове да пускам на стената на страницата
Email: veselin[at]asenov.net
Поздрави! :)
 
От: Търся спонсор!

Малко off topic:

Бре тоя Face*ook пълен с добитък, няма награда aма всички се избиват да участват. Тука за 1h и нещо 250 шарана се вързаха. Да взема и аз да направя един конкурс "Сураттефтер Будала". :lol:

PS: "Сураттефтер" съм го изплагиатствал най-нагло от BullBlogger от една друга тема. :wink:
 
От: Търся спонсор!

найс а - както казва Калки
 
От: Търся спонсор!

По-скоро "Ей са си е** мамата" - същият филм, Любо Нейков ;)
 
Re: Търся спонсор!

Несериозен... преди няколко дни уж работа му дадох, ни мейл , ни лично ми писал , както и да е, то си е за него.
 
От: Re: Търся спонсор!

Несериозен... преди няколко дни уж работа му дадох, ни мейл , ни лично ми писал , както и да е, то си е за него.

Работата е свършена.. просто какво съм виновен, че те мързи да влезеш в скайп! :) Още същият ден, говоря за 30 Октомври! :)
 
Re: От: Re: Търся спонсор!

Работата е свършена.. просто какво съм виновен, че те мързи да влезеш в скайп! :) Още същият ден, говоря за 30 Октомври! :)
Тъй ли? А защо ли си мисля, че имаш проблеми с очите? Изрично ти написах, да ми пратиш инфо на мейла, защото не мога да ползвам скайп ?
 
Transaction ID: 342328595
Your money is on its way!

Айде готов си , аз парите така и така щях да ти ги пратя ,ама исках да видя как ще реагираш ако кажа, че ще те забавя ;)
 

Горе