Търся спонсор за ФейсБук Страница!

От: Re: Търся спонсор за ФейсБук Страница!

Transaction ID: 342328595
Your money is on its way!

Айде готов си , аз парите така и така щях да ти ги пратя ,ама исках да видя как ще реагираш ако кажа, че ще те забавя ;)

... и айде ся споделете колосалната сума каква беше, че се обяснявахте на дълго и широко толкоз време. Даже може и една анкета да си спретнем :)
Залагам лев и петдесет че сумата е под 7,30 лв. :D
 
Ахах батка печелиш :D :D / аз нали гледам всичко да е наяве, ще стане тъй ,че ще пусне тема " скорпи ме измами за 4 лева да му бера резила после " аьхах
 
От: Търся спонсор за ФейсБук Страница!

Хорасио то не е трудно да познаеш, едва ли Скорпи ще възложи работа за 730лв на май единствения човек във форума с две репички :)
А от мене има реп+ защото издържа мъжки на провокацията на Скорпи
 
От: Търся спонсор за ФейсБук Страница!

Конкурс за най-хубава снимка с награда крушка.... Направихте ми деня... :D
 
От: Търся спонсор за ФейсБук Страница!

Конкурс за най-хубава снимка с награда крушка.... Направихте ми деня... :D
Би било забавно, ако не обиждаше и мантаман с това изречение... иначе си сладур, направо страшен.
 
От: Търся спонсор за ФейсБук Страница!

Съжалявам, ако някой е обиден, но това е моето мнение.

На такъв конкурс по-би му подобавало награда като подаръчна кошница, ваучър за вечеря... нещо такова.
 
От: Търся спонсор за ФейсБук Страница!

Мен трудно може да ме засегне защото ми е през оная работа дали на кибиците им харесва наградата или не, едно време имаше един лаф като ходиш на гости на някой за рожден ден му купуваш едни чехли и един вибратор, ако не му харесват чехлите да се ебе в гъза.
По скоро ме е яд че на автора на темата по горе му пуснах реп+ а сега като гледам ФБ страницата му и се убеждавам че двете отрицателни точни не са случайни.
 
От: Търся спонсор за ФейсБук Страница!

Мен трудно може да ме засегне защото ми е през оная работа дали на кибиците им харесва наградата или не, едно време имаше един лаф като ходиш на гости на някой за рожден ден му купуваш едни чехли и един вибратор, ако не му харесват чехлите да се ебе в гъза.
По скоро ме е яд че на автора на темата по горе му пуснах реп+ а сега като гледам ФБ страницата му и се убеждавам че двете отрицателни точни не са случайни.

Аз за това и на втора страница оставих един доста красноречив коментар. Това момче видимо няма да се промени. Неговата несериозност лъха от километри, най-вече като гледам тази тема и следващата публикувана от него http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=20039
 
От: Търся спонсор за ФейсБук Страница!

Аз за това и на втора страница оставих един доста красноречив коментар. Това момче видимо няма да се промени. Неговата несериозност лъха от километри, най-вече като гледам тази тема и следващата публикувана от него http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=20039
Хахаха, ФБ са намерили гаднярски начин да се справят със спамерите. Вместо да им трият страниците, им вземат админ правата. Страницата съществува, разраства се, но админа не може да спами :) Така сигурно се чувства по-гадно отколкото ако му я бяха изтрили.
 
От: Търся спонсор за ФейсБук Страница!

И мисля, че това е най-правилния начин поне при тях да ограничат спама на страниците. Абе колкото и да не го понасям тоя тефтер, не са глупави хората които работят в него/по него :)
 
От: Търся спонсор за ФейсБук Страница!

И мисля, че това е най-правилния начин поне при тях да ограничат спама на страниците. Абе колкото и да не го понасям тоя тефтер, не са глупави хората които работят в него/по него :)
Има кадърно направени страници с цел реклама, но специално за г-н Асенов, определено ми е чак смешно, че не може да публикува.
 

Горе