Търся спонсор за 50 лева

nNrcon

New Member
Търся спонсор с който може да ме спонсорира за 50 лева на ръка...
От цялата страна .... Има друг начин по който може да ми ги даде..
Парите ще му бъдат върнати до няколко дни !
Ще може да се включи в екипа на http://fifa-season.com/ и да получава по 75% от доходите на форума месечно....
От доходите може дори да искара на месец за 1 месец повече от 50 лева...
Не изкам в момента да съобщавам доходите в форума,но спонсора няма да е на зле... :twisted:
 
От: Търся спонсор за 50 лева

Егати темата дето си пуснал тук.
Супер тема със супер правопис.
Само за канарчета.
 
От: Търся спонсор за 50 лева

Еми като имаш големи доходи използвай си ги.. за какво търсиш некви си мизерни 50 кинта?
 
От: Търся спонсор за 50 лева

50 лв на ръка, че и от цялата страна. Хм.. аз съм ако си от София, а аз от Варна? То, толкова пари ми е билета.. замисли се малко.. И егати инвистицията 50 лв, батка излагаш се.
 
От: Търся спонсор за 50 лева

Остави ти другото, ами и сайта е със същия стил на правопис. Нали се сещате като мине обикновения Интернет потребител през 5-6 такива сайта как му се отщява да праща sms-и ...
 
От: Търся спонсор за 50 лева

Да не правя друга тема и аз си търся спонсор!Искам лев и 20 за 1 боза и баничка ,че съм студент-няма пари.Нямам и транспорт така ,че ако може до Студентски град да дойдете,приемам оферти от целия свят!
Забравих да кажа ,че след 2 години ще му върна всичко с лихвите.
 
От: Търся спонсор за 50 лева

Не мога да разбера майтап ли е тази тема или някой наистина е искал да каже това, което е казал.
 
От: От: Търся спонсор за 50 лева

Аз давам 20лв.

срещу двайсе лева обаче ще получаваш само 30 % от приходите !!!
- шЪ сЪ прицакаш ...
 
От: Търся спонсор за 50 лева

Аз съм на границата с Румъния сега, мини да ти ги дам.
 
От: Търся спонсор за 50 лева

Търся спонсор за моя сайт .fifagames.soglam.net.Има над 300 посещения на ден,за няколко месеца увеличи броя на потребителите се,до момента са 380,като постоянно се пускат турнири и сайта е много оживен.На всеки 4 часа се правят бързи турнири по фифа и вече мненията са над 15 хиляди за 4 месеца.Ако някой реши да стане спонсор да пише на скайп sunchooo..Нямам никакви претенций към споносра,целта е тези които играят и спечелват турнири да получават някакви награди,гарантирам че парите,който ще искам от спонсора ще отиват директно при победителите.Сайта скоро ще бъде качен на платен хостинг,така че няма да има проблеми.
 

Горе