Търся спонсор!!!

Kirev

Active Member
Рейтинг - 100%
23   0   0
Здравейте.
Търся спонсор за Кирев.нет. В какво ще се изразява спонсорството и т.н., ще се уточним в Скайп или нещо, чрез което може да комуникираме по-бързо.
Ще обсъдим времето на възвращаемост на вложените средства и всичко, което касае "човекЪТ". ;)
Сайтът ще е ориентиран към GSM потребителите. От СуперХостинг го сметнаха за торент тракер. Беше, но вече не е. Никъде в сайта не се предоставят линкове към торент файлове или каквото и да било, свързано с p2p.
Защо да спонсорирате точно този сайт? А защо не? Аз(авторът му) имам перспективни и креативни идеи за развитието му и гарантирам възвръщаемост на 90%. Ще попитате "А останалите 10%?"... Добър въпрос. Има изключително много фактори, които образуват тези 10%. Всеки инвеститор е наясно обаче, че в подобно нещо винаги има риск.

Поздрави и пожелания за лек ден!
 
От: Търся спонсор!!!

Kirev.net - Теглене на безплатни филми, игри, музика
Торентите вече са видими :)

и на мен ми прилича на торент тракер..

....
а защо си уби блогчето :(

едит:
аа не си го убил...
е кви са тия работи..
www - торенти
без www - блога на Кирев

?!
 
От: Търся спонсор!!!

С www е блогчето, а без www е "тракера". Верно е, че прилича на тракер, но не е. Под тракер разбирам обмяна на файлове(.torrent) чрез p2pp(peer 2 peer protocol), а реално такова нещо няма.
Просто беше запланувано за тракер, но бутнах 2-3 неща от кода си и се получи това, което се вижда в момента.
 
От: Търся спонсор!!!

С www е блогчето, а без www е "тракера". Верно е, че прилича на тракер, но не е. Под тракер разбирам обмяна на файлове(.torrent) чрез p2pp(peer 2 peer protocol), а реално такова нещо няма.
Просто беше запланувано за тракер, но бутнах 2-3 неща от кода си и се получи това, което се вижда в момента.

А, точно торент си е.
 
От: Търся спонсор!!!

Е добре де... не стига, че ми спамиш в темата, а ми противоречиш за това, което аз съм правил и аз казвам, че НЕ Е!
Това, че сте свикнали да виждате торент тракерите в подобен вид, ни най-малко не означава, че това Е!
Айде докажи ми ти, че това е торент тракер?
Дори и да напиша, че е, пак няма да мине за такъв...
 
От: Търся спонсор!!!

И в какво се изразява спонсорството - хостинг, пари, награди, наркотици, оръжия ... ?!?
 
От: Търся спонсор!!!

Жени... руси, брюнетки или червенокоси - ЛС ;)
 
От: Търся спонсор!!!

Жени... руси, брюнетки или червенокоси - ЛС ;)

Аз съм човека!

ЕДИТ: Жената искам да кажа, че ще гракнете 80% .... :п

ЕДИТ2: И къде ми е ЛС, ПП, ММ, isapnpdump и други такива ....
 
От: Търся спонсор!!!

Сега се приземи... имаше забавяне на полета :D
 
От: Търся спонсор!!!

аа ... дойде ... пиши тук направо ... аз не крия нищо от никой - особенно от Радефф ( на хангличански )
 
От: Търся спонсор!!!

Е ако ще отговаряш - давай :)
Няма пак да пиша, че и да ми четат тук "бакиите".
 

Горе