Търся старателен/старателна колега/колежка за пренаписване на български текст.

tanipo

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Моля пращайте ми цени за брой думи на ЛС. Неграмотници не толерирам! Най-вероятно проектчето ще е 5000 думи, а след това ще има още.
 
От: Търся старателен/старателна колега/колежка за пренаписване на български текст.

Аз проявявам интерес ..., но все още нямам права за изпращане на ЛС. Все пак ще следя темата и ще направя влючване при първа възможност:)
 
От: Търся старателен/старателна колега/колежка за пренаписване на български текст.

Проявявам интерес, но не мога да пиша ЛС. Моля пишете ми и ще се договорим.
 
От: Търся старателен/старателна колега/колежка за пренаписване на български текст.

Здравейте, проявявам интерес. Моля да ми пишете, благодаря!
 
От: Търся старателен/старателна колега/колежка за пренаписване на български текст.

Аз също проявявам интерес. Скайпа ми е verik1979
 
От: Търся старателен/старателна колега/колежка за пренаписване на български текст.

Проявявам интерес към обявата. За съжаление не мога да изпращам ЛС все още, нито пък да оставя мейл за връзка. Скапът ми е radost_veleva. Ако желаете, пишете ми тук.
 
От: Търся старателен/старателна колега/колежка за пренаписване на български текст.

Ok, имам си вече човек, мерси за офертите.
 
От: Търся старателен/старателна колега/колежка за пренаписване на български текст.

Интересувам се!
Пиши ми на скайп slavena.dineva
 

Горе