Търся субмит социални мрежи

radev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
30   0   0
И така, колко ще ми струва субмита
в този списък

вариант 1: субмит например на ОБЩО 100 URL-та, които ще дам (100 url-та във всяка мрежа от списъка)

вариант 2: субмит с някакъв абонамент и аз ще кажа от кои сайтове да се субмитват URL-та (например за еди колко си време, еди колко си пари като на ден с субмитват еди колко си линка.)

вариант 3: някаква ваша идея и предложение.
 
От: Търся субмит социални мрежи

п.с.

Оферти и коментари може направо тук в темата, за да се вижда и ако някой друг пожелае да се възползва от услугите ви
 
От: Търся субмит социални мрежи

xXxTheMasteR preprory4vam, sorry za kirilicata ama 7micata e oshte nova :)
pi4a shte ti svarshi rabota, rabotq s nego ve4e 4-5 meseca i sam mn dovolen :)
 
От: Търся субмит социални мрежи

Само като уточнение... ако ще им даваш и от специализираните по тематика мрежи, казвай им да подбират кво да меткат там. Щото па ще стане Светата Троица (един плаща, друг събмитва, трети трие).
 
От: Търся субмит социални мрежи

А под "УРЛ" какво трябва да се разбира? УРЛ на сайт или УРЛ на статия? Или и двете?

Списъка с мрежите е доста разнообразен. В някой се добавят статии, а в други сайтове, някой са с определена тематика (филми, религия, автомобили)

За "Колко време?" според мен е сложен въпрос. Например в Свежо.НЕТ има лимит за добавяне от сайт. (пр. ако добавя 3 статии в рамките на 30 мин., най-учтиво ме карат да изчакам 1 час)

Може ли малко повече информация?
 
От: Търся субмит социални мрежи

аз питам същото като novakov

иначе съм съгласен
за цена ще се разберем ! :wink:
 
От: Търся субмит социални мрежи

доуточнение:
Свежо и религиозния ги махаме от идеята.

А под "УРЛ" какво трябва да се разбира? УРЛ на сайт или УРЛ на статия? Или и двете?
URL-тата ще ги събера в един txt файл например. По един индекс и другите вътрешни.


@strana, ще ги посортирам тогава, няма да мине без схема :)
 
От: Търся субмит социални мрежи

@radev, аз съм съгласен! Пиши на лс да се разберем за цената ! :wink:
 

Горе