Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Статус
Not open for further replies.
От: От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Цъкни си червената ряпа. В интерес на истината наистина съм объркал не трябваше да е за теб.
Извинявам се.

Извинявам се и на всички останали,че не са ми харесали темата.

Нов съм тук явно не подхождат "старите кучета" с новаците добре така ще го приема за да спя по спокойно. АКо мислите,че съм тук за да се заяждам с хората сте останали с грешно впечатление и не смятам да си вадим кирливите ризи.

Всичко хубаво на всички и успех с начинанието. Поздрави

Подхождай по-зряло. Не се поддавай на провокации, а си ги слагай на "четирибуквието" :)
 
От: От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Подхождай по-зряло. Не се поддавай на провокации, а си ги слагай на "четирибуквието" :)

Опитвам се да подхождам зряло,но не позволявам да ме тъпчат може би е лошо.
Както казах извинявай за лошия РЕП наистина беше по-погрешка.
Ако има как да се поправи кажи ще го редактна веднага нов съм в форума и не съм наясно много.
Поздрави
 
От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Имам червен реп от господина с трафика :) Големец съм бил :)
 
От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Имам червен реп от господина с трафика :) Големец съм бил :)

Точно ти започна да прекаляваш с празните си коментари по темите ми!
Ще те помоля да престанеш :) Искам да запазя добрия тон и да не усираме форума с избиване на комплекси! Приключих по темата очаквам да бъде заключена!
 
От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Мойте коментари не са празни, поисках някакви цифри да покажеш или да обясниш за някоя рекламна кампания, която си правил, на това кое му е празното?
 
От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

НЕ забравяйте,че форума е място в което всеки стар или нов предприемач е тук с целта да обогати знанията си,да научи нови неща или да помогне на някой незнаещ.
Регистриран съм отскоро и виждам,как във всяка 2-ра тема се появяват всякакви хейтъри,които не са там за да дадат важно мнение а просто избиват някакви комплекси.
Не мога да разбера нямат си приятели с кого да си полафят? Нямат,как да оползотворят излишното си време или какво?
ТУк не всички са с висши образования, не всички са на едно ниво , но всички сме хора и всеки е тук за да получи помощ или да помага. Мисля,че нямате право да се сърдите,когато някой ви тегли майните при положение,че се заяждате доста стабилно без никакво основание.
Хайде всички цъкайте ми червен реп ,аз съм новия тук и съм лошия. Благодаря на хората, с който сме работили и работим и на тези,които поне малко знаят,кой съм и за какво се боря. Останалите не ме интересувате и макар да гледам да спазвам добрия тон повярвайте ми,че не сте повече от едни жалки хорица,към които отдавам цялото си съжаление. Стискам палци да се пооправи страната ни и не всички да сме отрепки и да се чудим,как да се заядем с някой,защото не ни е харесало как си е пуснал темата!
Ако започнем да си помагаме повече, каквато е и идеята на форума със сигурност всеки ще е доволен и горд,че е тук.
Все пак помислете и за администраторите, те не са тук за да ви гледат панаирите и да чистят осраните ви теми......Уважавайте труда на хората! Моя не оважавайте форума,който има нещо да ми казва да заповяда на Лично съобщение може да си оредим и среща да се видим ,ако имате проблем винаги се намира начин за решение. Не е нужно като цъкне някой в "какво ново" да се надява да види нещо полезно и да гледа лайнариите ви тука ;) Айде със здраве и се съобразявайте малко не се върти света около вас!
 
От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Мойте коментари не са празни, поисках някакви цифри да покажеш или да обясниш за някоя рекламна кампания, която си правил, на това кое му е празното?

Празното е да ми пишеш , как баба ми си плетяла чорапите и прочие погледни си постовете аз няма да ги обсъждам повече.
Съжелявам,че изобщо се хванах да се паля покрай коментарите ви само си изгубих много от ценното време не можете да си го позволите.
Всичко хубаво
Поздрави и успех в начинанията!
 
От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Какво те тъпчат бе пич.
Пуснал си тема в която предлагаш партниорство като ти се занимаваш с рекламата. Ама никъде не казваш по какъв начин ще я правиш тая реклама.
Единственото което си направил е да напишеш какви изисквания имаш към другите без да уточниш ясно какви умения имаш и какво ти предлагаш, кво си направил до сега (резултати) и какво смяташ че можеш да направиш в бъдеще.Също си написал
нямам умения по програмиране и нямам такива приходи в излишък
Като искаш сериозни мнения се отнеси и ти сериозно, кво е тва нямам умения не ми се дават и пари, ако сте програмисти и ви се пишат сайтове безплатно пишете ми.

Може пак да ми дадеш негативен реп. :wink:
 
От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Какво те тъпчат бе пич.
Пуснал си тема в която предлагаш партниорство като ти се занимаваш с рекламата. Ама никъде не казваш по какъв начин ще я правиш тая реклама.
Единственото което си направил е да напишеш какви изисквания имаш към другите без да уточниш ясно какви умения имаш и какво ти предлагаш, кво си направил до сега (резултати) и какво смяташ че можеш да направиш в бъдеще.Също си написал
Като искаш сериозни мнения се отнеси и ти сериозно, кво е тва нямам умения не ми се дават и пари, ако сте програмисти и ви се пишат сайтове безплатно пишете ми.

Може пак да ми дадеш негативен реп. :wink:

На хората ,които са ми предложили проекта си и са се интересували от инфо съм дал подробна информация! Мисля,че не съм длъжен да се обеснявам на всеки правя го само на който заслужава !

Написал съм точно и ясно ! Нямам умения не съм програмист и нямам излишни пари да давам за това. В случая имам идея,която мислех да правя искат ми 50 бона и 2 години срок само 1 фирма в Бг прояви интерес да отдели такова време , но нямам такива излишни пари. за това реших,че може някой да има добро сайтче което да не може да развие и да се разберем нещо аз да помогна с рекламирането и така.

Темата вече не е актуална очаквам да се заключи.
Всичко хубаво !
 
От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Добре хайде да спазваме добрия тон. Дай някакво инфо какво точно предлагаш и по какъв начин организираш работата си, примерно "имам 20 фейсбук страници с тематика ... имат еди колко си фенове", виж колко е лесно и елементарно. На несериозни теми с много локуми в тях винаги ще го отнасяш... отнасял съм го и аз разбира се. Тук повечето потребители се занимават активно с интернет над 10 години, рядко има какво да ги изненада, просто напиши точна оферта.
Няколко човека вече ти се "молим" да напишеш повече ти червени репи раздаваш :)
 
От: От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Добре хайде да спазваме добрия тон. Дай някакво инфо какво точно предлагаш и по какъв начин организираш работата си, примерно "имам 20 фейсбук страници с тематика ... имат еди колко си фенове", виж колко е лесно и елементарно. На несериозни теми с много локуми в тях винаги ще го отнасяш... отнасял съм го и аз разбира се. Тук повечето потребители се занимават активно с интернет над 10 години, рядко има какво да ги изненада, просто напиши точна оферта.
Няколко човека вече ти се "молим" да напишеш повече ти червени репи раздаваш :)

Благодаря за интереса,но си взех добър пример от един предприемач да стоя и просто да наблюдавам,какво се случва без да давам мнение и да взимам участие!
За страници и фенове имам доста над примера,който си дал,но вече се отказах от темата мисля да си движа нещата,както си знам със съдружие не ги виждам опциите.

Благодаря и на всички,които оставиха мнение по темата,каквото и да е било то,както и на писалите на Лично с някои сме обсъдили нещата може да опитаме нещо заедно времето ще покаже резултат.

Всичко хубаво на всички темата вече НЕ е актуална.
Поздрави
 
От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Защо ядосахте фейсбук спамера бе :shock:
 
От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Защо ядосахте фейсбук спамера бе :shock:

На тебе къв ти е проблема ве? Не ти стига храната,която получаваш в останалите теми ли?
Мерси за репутацията, аз няма да ти я върна реших да не падам на нивото на комплексарите.
Всичко хубаво
 
От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

На тебе къв ти е проблема ве? Не ти стига храната,която получаваш в останалите теми ли?
Мерси за репутацията, аз няма да ти я върна реших да не падам на нивото на комплексарите.
Всичко хубаво
Кефиш ме каква си госпожица ;)
 
От: Re: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Кофти.. уж голям проект има, а реагира и пише като 13 годишно :)

И на мен това ми направи впечатление.
 
От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Кефиш ме каква си госпожица ;)

И на какво основание даде ряпа и на тоя човек, бе жульоо???
Това ли е единствената радост в живота ти? Това променя ли факта, че си смешно, нещастно келешче, хранено от мама - в прекия и преносния смисъл?

Колкото до останалите - комплексари сте. Даже и да е сгрешил човекът, корекции се правят и със съвети и препоръки, а не само с хейт, сарказъм и просташки забележки.
 
От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

И на какво основание даде ряпа и на тоя човек, бе жульоо???
Това ли е единствената радост в живота ти? Това променя ли факта, че си смешно, нещастно келешче, хранено от мама - в прекия и преносния смисъл?

Колкото до останалите - комплексари сте. Даже и да е сгрешил човекът, корекции се правят и със съвети и препоръки, а не само с хейт, сарказъм и просташки забележки.
Това недоразумение още ли е тук бе???
 
От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Това недоразумение още ли е тук бе???

Тук е и ще продължава да бъде твоят кошмар, докато не се превъзпиташ поне малко.
Много ли ти е кофти, че не можеш и днес да ме зачервиш, понеже вчера го направи? :)

Сега сериозно: Не знам друг форум, в който толкова грубо да се посрещат новите потребители. Всеки в даден момент е нов и почти всички сме тук, за да обменяме опит и знания. Колкото и да не ви се вярва, аз влизам всеки ден тук и чета почти всички теми. От накои научавам неща за онлайн бизнеса, а от други - как не трабва да се държиш с хората.
 
От: От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Тук е и ще продължава да бъде твоят кошмар, докато не се превъзпиташ поне малко.
Много ли ти е кофти, че не можеш и днес да ме зачервиш, понеже вчера го направи? :)

Сега сериозно: Не знам друг форум, в който толкова грубо да се посрещат новите потребители. Всеки в даден момент е нов и почти всички сме тук, за да обменяме опит и знания. Колкото и да не ви се вярва, аз влизам всеки ден тук и чета почти всички теми. От накои научавам неща за онлайн бизнеса, а от други - как не трабва да се държиш с хората.

Ама трябва да му се признае, че и той след като го посрешнаха не остана на зад и им сипа стабилно :D педали, лайна мн смях имаше.. :D
 
От: От: От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Ама трябва да му се признае, че и той след като го посрешнаха не остана на зад и им сипа стабилно :D педали, лайна мн смях имаше.. :D

Което на практика опровергава тъпиро, че пича е ''госпожица''.
Аз не посмях да вляза отново в тоя форум три месеца, след като се регистрирах - ReminD ме посрещна с удар с лопатата в главата. :) Тук или си куче или те смазват. Жалко, че не можем да общуваме човешки, като цивилизиовани хора.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе