Търся съдружник занимаващ се с афилейт програма

Miliadera

New Member
Идеята е следната човекът с който се споразумеем да сложи гооогъл рекламите ми в сайта си.Такам какво печели той ли ами ще рекламираме заедно сайта му.Печели тои печеля и аз.Ще работим усърдно и се надявам да постигнем добри резултати.Освен станрадртното рекламиране в директорий и на други места може да направя некой рекламен клип и да го кача в youtube,metacafe и тнт.Надявам се човека с който ще се трудим да е коректен и да раборим в разбирателство.Имам много идей за бизнес но тази ми се стори доста добра другите са трудно осъшествими :p [/b]
 
Ти ще сложиш Адсенса и ще го рекламирам не само аз а и двамата.Правя го с цел не да си сложа рекламите някъде а да работя заедно с някой не само за себе си а и за него просто ще работим заедно ако има некой навит нека пише
 
Смисъла е че когато работим двама по сайта ще печелим много по добри пари от колкото като е един човек.Много ясно че двама човека ще бачкат мн. по свястно от един :p
 
Ти май не схващаш идеята ми дали от адсенсе или да речем генбъгса е равносилно защото и двамата ше сме положили труд.Ти търсиш май да ти правят пари а ти никакви усилия да не влагаш никъде не дават така мойто момче :D .Апък и съм забелязал че доста хора се занимават с Генбъгс и не си слагат никакви реклами освен на тях
 
Miliadera каза:
Ти май не схващаш идеята ми дали от адсенсе или да речем генбъгса е равносилно защото и двамата ше сме положили труд.Ти търсиш май да ти правят пари а ти никакви усилия да не влагаш никъде не дават така мойто момче :D .Апък и съм забелязал че доста хора се занимават с Генбъгс и не си слагат никакви реклами освен на тях

Нещо двамата не можете въобще да се разберете, Miliadera той иска да ти каже, че това което си измислил по този начин само ти ще печелиш пари.
 
Miliadera, предложението ти ми се струва доста некоректно! По твоята логика ако да речем моя сайт печели по 100 $ на ден, ако си намеря "другарче", ще започна да печеля по 200$? Не виждам логиката :roll:
 
Идеята ми е коректна защото не ме бърка дали аз ще си сложа генбъгса или адсенса.Може и той може и аз въпросса е че ще печелим и дватама повече от преди защото ще сме насочили усилията си към един сайт ще го рекламираме заедно а следователно както посетителите ще купуват стоките ни така и ще кликат по рекламите.Не бе бърка дали ще е мой адсенса или генбъгса.И в това какво некоректно виждате ако мога да попитам ??? :shock:
 
Miliadera каза:
Идеята ми е коректна защото не ме бърка дали аз ще си сложа генбъгса или адсенса.Може и той може и аз въпросса е че ще печелим и дватама повече от преди защото ще сме насочили усилията си към един сайт ще го рекламираме заедно а следователно както посетителите ще купуват стоките ни така и ще кликат по рекламите.Не бе бърка дали ще е мой адсенса или генбъгса.И в това какво некоректно виждате ако мога да попитам ??? :shock:
Никъде не споменаваш примерно как ще делите печалбата.
 
memorex каза:
Никъде не споменаваш примерно как ще делите печалбата.

Поне както си го написал аз (а и другите) го разбирам така. Имам сайт с 1000 уникални на ден. Слагам твой адсенс и ти започваш примерно да си прибираш по 500$ всеки месец, като ме уверяваш, че ще популяризираш сайта. За мен остава да си плащам хостинга и домейна а ти да прибираш парички. За мен това е нагло предложение. Ако греша, моля да ме поправиш! Може да не съм разбрал замисъла ти. Дай някакъв пример 8)
 
Разбирайте го както искате аз отивам на почивка bye и не ме забравяйте ще се върна :D
 
Е то каква е файдата ти да си правиш САМ 10$ на ден отколкото с още някой 20$ нали тея 20 се делят на 2 пак става 10$ няма никаква файда.
От дуга страна за някакъв голям проект сам ще е трудно и затова е добре някой да ти помага стига обаче да си върши работата и така вместо 20$ да зимате 50$ и тогава вече като делите по 25 има разлика от 10 ;) затова зависи за какво става вапрос (самия сайт)
 

Горе