Търся съдружник / Java / заплата + собственост

zhvihti

New Member
Нуждая се от много добър Java разработчик (или двама), с поне 3 години опит.

От 6 месеца разработвам система за статистически анализ. По план след 3 месеца трябва да има първа публична версия.

Проекта е адски интересен, дистрибутиран, с много компоненти, интерфейсва със C през JNI, използва различни framework-и и като цяло е уникален за пазара.

На този етап системата има алфа версия, кода вече е сравнително стабилен и има база за успоредна работа. Освен това е време за маркетинг - търсене на клиенти, тестъри за обратна връзка, и т.н. Това ще отнеме от времето ми за програмиране.

Горе-долу се ориентирах че заплата на добър програмист с минимум 3 години опит е към 3000 чисто, тоест 4000 за работодателя. Толкова не мога да плащам за дълго.

Затова търся съдружник. Възнаграждението ще е микс от заплата (~1500 чисто) и собственост във фирмата. Евентуално може и двама съдружници, но това зависи от сбора на заплатите :)

Заради 3-месечния план, колкото по-бързо се харесаме, толкова по-добре. Месец е малко много.

Тъй като все още не искам да правя дори името публично, моля се свържете с мен на лично* и ще ви дам мейл да пратите CV и няколко изречения защо сте готови да поемете риск с частен бизнес, който може да се окаже неуспешен. Аз ще ви покажа софтуера, и ще решим следващите стъпки.

* На лично защото нямам 10 поста и не мога да си сложа мейла тук
 
От: Търся съдружник / Java / заплата + собственост

Един съвет от мен
търси хора които в момента не работят евентуално
защото така като гледам даваш 3 месеца бъдеще и после не се знае
Хората трудно напускат работа за 'сигурност' то 3 месеца
 
От: Търся съдружник / Java / заплата + собственост

Един съвет от мен
търси хора които в момента не работят евентуално
защото така като гледам даваш 3 месеца бъдеще и после не се знае
Хората трудно напускат работа за 'сигурност' то 3 месеца
Едва ли ще се напуска работа. Примерно и аз работя на смени. Освен това развивам няколко мои сайта, online магазин (и offline скоро), поддръжка на фирмени компютри в няколко фирми и още няколко проекта. Едното не пречи на другото (не пречи да работиш по няколко проекта едновременно).
 
От: Търся съдружник / Java / заплата + собственост

Така може
и аз бих се хванал ама не се чуствам достатъчно експерт в Java-ta
 
От: Търся съдружник / Java / заплата + собственост

Заплата на този етап затова е сравнително ниска, защотот искам с парите с които разполагам да изкарам максималко дълго - поне 6 месеца.

Но ми е нужен съдружник на пълен работен ден или някой който много бързо може да се прехвърли на такъв ако бизнеса тръгне. Софтуера е сложен, изисква много работа и няма да е особено ефективно от към комуникация и координация да се работи на малки парчета.

От тази гледна точка моята оферта е подходяща предимно за хора готови да поемат риска да бачкат няколко месеца за по-малко пари с голяма преспектива ако нещата потръгнат. Ако не - никакви задължения и инвестиции, софтуерните специалисти са силно търсени и не мисля че намирането на работа ще е проблем.
 

Горе