Търся създаване на онлайн магазин

nuridiyan

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,
търся freelancer за създаването на онлайн магазин.
Насоченост спортни стоки. Имам хостинг, с домейн се сдобих също.
Платформа - насочил съм се към OpenCart, но може оферти и за други CMC.

Опции: интересен и свеж дизайн, грабваща първа страница, онова меню, дето пада и има възможност за вкарване на картинки в него, лайф-чат, количката да отразява поръчката с картинка, добре конфигурирана контактна форма и не на последно място адаптивен дизайн - да се вижда еднакво добре на телефон, таблет или настолен компютър. Искам и автоматична транслация на 5 езика.
Няма проблем да бъде Premium тема, както и за съответни добавки /заложете ги в цената на офертата/.
Първоначално в офертата заложете вкарването на 200 продукта, за които аз ще подам информация и по 3-4 снимки.

Моля за подробна ценова оферта описана по пера, както и срок за изпълнение.
Не съм на принципа най-ниската оферта печели, да ми пишат само хора със сериозни добре обмислени и конкретизирани предложения.

Оферти на ЛС
 
От: Търся създаване на онлайн магазин

Аз бих го направил, но не мога да ти пиша на лично да се разберем така че дали би могъл да ми дадеш начин за връзка по емейл или нещо друго, ако все още не си си намерил човек разбира се.
 
От: Търся създаване на онлайн магазин

Аз бих го направил, но не мога да ти пиша на лично да се разберем така че дали би могъл да ми дадеш начин за връзка по емейл или нещо друго, ако все още не си си намерил човек разбира се.

Можеш да ми пишеш на [email protected]
 
От: Търся създаване на онлайн магазин

Свържи се със CTAH, stan_bg или samba. Това са тримата най-добри opencart специалисти във форума.
 
От: От: Търся създаване на онлайн магазин

Свържи се със CTAH, stan_bg или samba. Това са тримата най-добри opencart специалисти във форума.

Сърдечни благодарности! Това е най-актуалния отговор, изключая всички други, които получих на 1 април. И за разлика от т.. имам си понятие от изграждане на сайтове и знам със сигурност, че СТАН е съвършен.

Пак ви благодаря! Продължавайте с актуалните си мнения.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: От: Търся създаване на онлайн магазин

Сърдечни благодарности! Това е най-актуалния отговор, изключая всички други, които получих на 1 април. И за разлика от т.. имам си понятие от изграждане на сайтове и знам със сигурност, че СТАН е съвършен.

Пак ви благодаря! Продължавайте с актуалните си мнения.

Я ми обясни какво значи актуален. Не стига, че му казваш с кой да се свърже, за да му свърши работата качествено и коректно, ами се сърди.
 
От: От: Търся създаване на онлайн магазин

Я ми обясни какво значи актуален. Не стига, че му казваш с кой да се свърже, за да му свърши работата качествено и коректно, ами се сърди.

Ако отговора ми ти прилича на сръдня, то сори.
Но не е работа на магарето къде ще пасе коня.
 
От: Търся създаване на онлайн магазин

kamentk ...
Първоначално мислех въобще да не се занимавам с ТЕБ. Благодаря че ми напомни за RED-червеното /специално за теб го превеждам/. Наглостта задължително трябва да се наказва и затова ти също получаваш реп. Приключих с теб изцяло. Ползотворни занимания....
 
От: Търся създаване на онлайн магазин

Не си посочил какво ще продаваш, но това - http://www.templatemonster.com/demo/38182.html е една от най-добрите спортни теми

Благодаря ти. Посочил съм спортни стоки. Демото, което ми предлагаш да разгледам е действително със страхотна първа страница /търся точно такова нещо/.
Разбивката в кошницата също ме впечатли, но нататъка в страниците, като че ли нещо липсва. Не мога да разбера какво е. Може би е въпрос на настройка на темата.

Ползотворен ден!
 
От: Търся създаване на онлайн магазин

Не си посочил какво ще продаваш,


Старинен шкаф и детска енциклопедия продава, ама в продавалника.


До автора. Направи добро, пък го хвърли в морето. Точно за теб са я написали тази поговорка.

Ако аз съм нагал, то ти не знам какъв трябва да си.

Успех! Времето ми е достатъчно ценно, за да споря с теб, защото си личи колко елементарно падаш докато спориш.
 
От: Търся създаване на онлайн магазин

Упс ... днес е четвъртък, това е заприличало на петъчна тема.

Колегата търси оферти, но както обикновено някой се поява да му обясни какво трябва да направи, включая и съвети.
Не прочетох никъде в темата - моля за съвет към кого да се обърна ...

Следя редовно форума и хора като СТАН, определено са се доказали със работата си и полезните теми, които поддържат.

Но за мен си остава въпроса - другите какво да правят? Да не пишат и изпращат оферти за да не изядат нечии хляб?

Работя с nuridiyan вече близо месец и доколкото мога да преценя човека отсреща - писал е какво търси и чака конкретни "обмислени и конкретизирани предложения" с цена. Дали ще се спре на офертата на Иван, Драган или Петкан зависи от това доколко са били прецизни в отговора си за изискванията.
Цената при него не е решаващ фактор.

P.S. Изпратих ти на мейла моето предложение.
 
От: Търся създаване на онлайн магазин

Старинен шкаф и детска енциклопедия продава, ама в продавалника.


До автора. Направи добро, пък го хвърли в морето. Точно за теб са я написали тази поговорка.

Ако аз съм нагал, то ти не знам какъв трябва да си.

Успех! Времето ми е достатъчно ценно, за да споря с теб, защото си личи колко елементарно падаш докато спориш.

Ало Шерлом Холмс, виж първо оакания си двор, после гледай в чуждия. Защото на времето закриха профила на една моя позната в BG МАМА заради теб. За пари си готов на ...........................................................
 
Последно редактирано:
От: Търся създаване на онлайн магазин

Много добре се е постарал колегата с офертатата си.Конкретни изисквания.Не знам защо се превърна в поредния шит за четене.
 

Горе