Търся съмишленици за създаване на група Еконт Фамилия

Ето това се случи с наша пратка, която не е чуплива и не бяхме сложили обявена стойност. Според техните условия - плащат до 10 пъти куриера. Същото ще важи и ако пратката просто изчезне...
 

Прикачени файлове

  • fff.jpg
    fff.jpg
    125.6 KB · Преглеждания: 18
Дали има все още свободни места?
Ами мен ме присъединиха към една група още когато създадох темата. Но понеже ми казаха, че може да ме изключат, заради това създадох темата, за да видя има ли и други хора като мен, с които можем да си създадем група.
 
Вдигам темата, отстъпката ми е само 6%, искам още няколко човека да се присъединят към мен, за да направим по-голяма отстъпка.
 
Вдигам темата, отстъпката ми е само 6%, искам още няколко човека да се присъединят към мен, за да направим по-голяма отстъпка.
ползвай olx или bazar и ще имаш 10% без никакъв ангажимент
 
Имам интерес. Предстоят доста пратки и ще съберем добър %. В момента имам около 5 фирми, но не знам как да станем фамилия. Ако съдействате ще съм благодарен
 
Наистина ли има ефект тия 18ст НАМАЛЕНИЕ върху мнението на юзерот, дали или не е дали, фирмата читава..? Верно ли така смятате?
Не гонете дървени "фамилии" иновирайте, правете клиента специален, тия ШЕС стинки никой не го боли бе хора :)
 

Горе