Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

nikych

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Търся човек с който да започнем нов уеб сайт(от мен - изработката, от Вас - идеята) или да работим заедно по вече съществуващ Ваш сайт 8)
Разбирам от доста езици за програмиране и мисля, че бих бил полезен за развитието на някой уеб сайт...
При започване на нов сайт - ще делим всичко на половина, а при вече съществуващ сайт - ще се разберем :)

За повече предложения: пишете ми на ЛС или в скайп!
 
Последно редактирано:
От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

Ако си фен на някоя марка автомобили имам идейка която ще ти е интересна и ако се справяш със сайтовете ще изкарваш някой лев :)
 
От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

Покажи неща правени от теб.

Какъв опит имаш? Какво време мислиш да посветиш на този проект? След колко време искаш да започне да прави пари?

Въобще - представи се, за да знаем с кого си имаме работа...
 
От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

Абе, хора какви сътрудници, какви ортаци, кви 5 лева. Не ставааааа. Минис и минус се отблъскват, плюс и плюс - също. Да си представим следната картинка: 2 надъхани полуфабриката, които оперират в една ниша се събират с цел укропняване на бизнеса..Всичко розово, докато не се стигне до разпредление на печалбата/отговорнностите/разходите/КПД анд со он........и какво излиза, че везните наклоняват към Юг от една гледна точка/реципрочно към другата гледна точка.
Идват и разногласията ( понеже хората наблягат предимо на субективни фактори) и крайното уравнение е= ФАЙЛ.

Така че блъскайте си соло и провала/успеха ще си зависят от вашия малък гладко - набразден ( или не толкова гладък) рапон.
 
От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

В много грешна насока си ;) Сам човек почти никога не прави успешен бизнес... Поразгледай едни от най-успешните сайтове и виж дали поне ЕДИН от тях е соло :)

Абе, хора какви сътрудници, какви ортаци, кви 5 лева. Не ставааааа. Минис и минус се отблъскват, плюс и плюс - също. Да си представим следната картинка: 2 надъхани полуфабриката, които оперират в една ниша се събират с цел укропняване на бизнеса..Всичко розово, докато не се стигне до разпредление на печалбата/отговорнностите/разходите/КПД анд со он........и какво излиза, че везните наклоняват към Юг от една гледна точка/реципрочно към другата гледна точка.
Идват и разногласията ( понеже хората наблягат предимо на субективни фактори) и крайното уравнение е= ФАЙЛ.

Така че блъскайте си соло и провала/успеха ще си зависят от вашия малък гладко - набразден ( или не толкова гладък) рапон.
 
От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

В много грешна насока си ;) Сам човек почти никога не прави успешен бизнес... Поразгледай едни от най-успешните сайтове и виж дали поне ЕДИН от тях е соло :)

Добре бе , учителю, да те видим теб.ЧАКАМ ТЕ ДА ИЗКЪРТИШ МИВКИТЕ. ГОВОРИМИ В ЕВРО!!!!!!!!!!!!
 
От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

nikych, искам да ти отправя едно предложение за работа, но не със 1 сайт, а с много.
В момента се каня да отварям фирма, която ще се занимава с реклама и печат, като създаването и поддръжката на сайтове, сео оптимизацията и други по - дребни услуги, като създаването на хедър, писането на сайтове и т.н. ще са част от него.
Ако те интересува предложението ми.
Благодаря за вниманието.
 
От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

Писах Ви на лично и на двамата! :)
 
От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

Ще очаквам и аз съобшение на ЛС, бих искал да обсъдим възможностите (пусни ми и мейл, че все оше не мога да отговарям на ЛС мисля).
 
От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

Все още не ми е позволено да изпращам ЛС, а и темата ще е най - добре да я доизясня тук, тъй като ще ми трябват хора с познания от най - разнообразен характер, за това ще обясня какво ще правя като цяло и ще бъда на линия за всеки, които прояви интерес към нея. Ще отговарям с ЛС (ако са ми разрешили опцията), по скайп и на телефон 0876 169 124 (Надя). Всеки, които проявява интерес и е с добри познания за нещо от това, което опиша, че ще предлагам, може да се свърже с мен за повече информация и оферта за цени. Очаквам само сериозни обаждания от сериозни хора, тъй като и бизнеса ще е сериозен.

(Ще напиша цялата тема на 4 поредни съобщения, тъй като е много дълга и не може да се изпрати на един път.)

Минавам на право на темата какво ще предлагам и какво ще търся. Позициите за сътрудници ще са много, а услугите, предлагани от фирмата - разнообразни и от всякакво естество. Ще са ми необходими хора за следните дейности :
 
Последно редактирано:
От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

Изработка на сайт - фирмен, личен, корпоративен, онлайн магазин и сайт- визитка и т.н. Ще има работа с CMS (Drupal, Jumla, OsCommerce и др.) HTML, XHTML, CSS, MySQL, php 4, 5 и 6, Flash, Java и JQuery. Ще се правят банери, галерии, плейъри (mp3 и flash), хедъри, слогани, ще се обработват изображения (с Fotoshop), форми за лог и за обратна връзка и т.н. (Всичко, което се сещате, че участва в изработката на сайт и в различните части за него). Ще се пишат текстове на български и английски и ще се превеждат статии и документи на български, английски, френски, немски, италиански, испански и руски. Ще се създават форуми, блогове, ще се въвеждат продукти в онлайн магазини, ще се пишат анкети за гласуване, ще се интегрират фейсбук, туйтър, гугъл +1, гугъл мапс, ще се вграждат карти за местоположение (Google API) и модули за времето, ще се предлагат affilitate програми, ще се правят сателити, ще се проверява наситеност и плътност на ключови думи, ще се добавят сайтове в търсачки и социални мрежи, ще се докарва трафик и прочее (пълно SEO), ще се пуснат абонаментни програми за SEO услуги, добавяне на страници и продукти и други подобни поддръжки. Малко след като започна да генерирам сериозен трафик и да получавам повече заявки за web hosting и покупки на домейни, ще започна да наемам и цели сървъри - тогава ще дойде време и за системните администратори и за програмистите на Apache, Linux и т.н. До тогава системни администратори и модератори ще трябват само ако някой от клиентите ми си поръча абонаментен пакет за управление и поддръжка на форумите и/или сайтовете му.
 
От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

Фирмата ще предлага и маркетингови услуги - създаване на рекламни кампании, консултации относно рекламата и управлението на онлайн бизнесите и други подобни (естествено, всяка консултация на клиент ще се заплаща).
Всичко това ще бъде комбинирано и с печатни услуги (извършвани в гр. Плевен, но с възможност за онлайн плащане и получаване по пощата или по куриери) - направа на визитки, каталози, менюта, брошури, флайери, пликове за кореспонденция и т.н. Ще има и принтиране, сканиране, ламиниране, обшиване, поставяне на корици и т.н. Дефакто, всичко, което е свързано с рекламата и с Интернет медиите ще се предлага от фирмата. Комплексните решения и възможността да се намери всичко на едно място ще привлече повече клиенти, отколкото една фирма, която се занимава само с домейни, хостинг и направа на сайтове. По този начин клиентите ще бъдат улеснени максимално, ще имат огромен избор от продукти и услуги, за всички, участващи в проекта ще има работа - и за мен, и за вас, и не на последно място - доходите ще са стабилни и високи.
 
От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

На всеки ще му се плаща за това, което прави, на цените на които сме се споразумяли или ще получава процент от всичко, в което участва (както предпочитате вие, както ви идва по - доходно). За тези, които решат да участват и в работата на фирмания сайт и в привличането на клиенти (ще има и допълнителни преференции и бонуси, като започнат да се правят по - сериозни поръчки от клиентите ни).
 
От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

В момента това, което трябва да се донаправи по сайта (имайте в предвид, че желаещите да участват в партньорската програма не са задължени да го правят), е да се напишат 2 - 3 страници (от типа на "За нас"), да се напише някоя страница в блога, която да е на тематика, подходяща за привличане на кленти (напр. - какво е уеб сайт и с какво той помага на бизнеса, защо е важна SEO оптимизацията му и други от този тип), да се напишат услугите, заедно с техните цени на страници, пускащи линкове към онлайн магазина на сайта, от където вече съм нагласила опцията за плащане по интернет и да се оптимизира добре и да се вкара в социалните мрежи, за да започне да генерира хубав трафик. От там на татък остава да привлечем кленти, а богатият избор на продукти и хубавите цени (те са ниски дори и за хостинга, и за домейните) да ги задържат.
 
От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

Това, което искам от екипа, който ще се сформира, е съдържанието и всичко, което не е

шаблонно (ще има сайтове по шаблони и сайтове с уникален дизайн), да бъде уникално, за да се

почувстват клиентите ни удовлетворени и да останат доволни от предлаганите услуги и

продукти. Също така искам и да се работи във срокове, които да могат да се спазват и да се

определят още от рано, за да могат да се напишат в онлайн магазина.
 
От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

Това, което си описала е нещо грандиозно и доста трудно за създаване! Аз ще ти пожелая успех с начинанието, но най-много искам да наблегна и да ти кажа за маркетинговите услуги - помислила ли си кой ще ги дава тези консултации на клиенти? Та за такива консултации ти трябва човек, който НАЙ-МАЛКОТО се е занимавал с маркетинг и е завършил/учил такова нещо!! Виж аз в тези области немога да помогна, с уеб програмиране се занимавам от години, та за всяка част мога да помогна, като се почне от форуми, CMS-и и т.н. Ако имаш интерес, като направиш 10 мнения ще можеш да пишеш и ЛС-та - пиши ми, или се свържи по скайп, има ми го в профила.

Късмет.
 
От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

Най-добре направи нова тема, тъй като ще ти трябва голям екип... И ще има доста въпроси - нека тук да не обсъждаме тази широка тема! :)
Благодаря предварително за разбирането! ;)
 

Горе