Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

Най-добре направи нова тема, тъй като ще ти трябва голям екип... И ще има доста въпроси - нека тук да не обсъждаме тази широка тема! :)
Благодаря предварително за разбирането! ;)

:lol: Ква нова тема бре човек тя направо нае всичко живо в предприемач да работи за нея. :shock:

Лошото е сега като завалят лсите с предложенията кво ще стане с форума като почне им дава по 5-600 лева заплата на месец и всички са толкова заангажирани, че никой няма да влиза вече тук. :evil:

За мен остава едно щото ми е приятно с колегите тук и не искам ги загубя да кандидатствам и аз за работата :( , не ме бива в много неща, но виж тук там на шефката мога да нося, кафе, пица туй-онуй само хубави неща. ;)

Айде стига с тези гениални идеи и тем подобни истории тя, ако имаше възможност за такъв екип надали щеше да седне да го търси в форума така че стига се вързвайте, а аз от добри чувства и щото много рядко го правя ще си спестя да я удостоя с репутация. ;)
 
От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

@nikych, здравейте, ако можете да ми пишете на майл-а [email protected] , или на скайп siamia911, да споделим някои неща. Ще чакам, Благодаря!
 
От: От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

Наистина до някъде си прав :D Но нека не спамим ;d Както казах много дълга стана историята с момичето и екипа ;d Проблема и е наистина доста обширен и ще изисква доста разговори ;d

:lol: Ква нова тема бре човек тя направо нае всичко живо в предприемач да работи за нея. :shock:

Лошото е сега като завалят лсите с предложенията кво ще стане с форума като почне им дава по 5-600 лева заплата на месец и всички са толкова заангажирани, че никой няма да влиза вече тук. :evil:

За мен остава едно щото ми е приятно с колегите тук и не искам ги загубя да кандидатствам и аз за работата :( , не ме бива в много неща, но виж тук там на шефката мога да нося, кафе, пица туй-онуй само хубави неща. ;)

Айде стига с тези гениални идеи и тем подобни истории тя, ако имаше възможност за такъв екип надали щеше да седне да го търси в форума така че стига се вързвайте, а аз от добри чувства и щото много рядко го правя ще си спестя да я удостоя с репутация. ;)
 
От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

Колеги, знам, че набора на екип трябва да стане в нова тема, а не като съобщения в тази, но не мога да открия как да създам тема. От това, което чета в общите условия на форума, разбирам, че нямам право да създавам теми, понеже не отговарям на условията за целта. За нова тема се изисква да съм потребител от поне 10 дни, а аз съм от 3. За това ви моля разискването на темата да продължи тук.

Благодаря Ви.
 
От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

uni-web, моля те, бъди малко по - любезен и попитай каквото имаш да питаш, вместо да ме оплюваш, без да си наясно с нещата.

Първо: Не съм наела всичко живо!

Второ! Казах "голям екип от хора", а не "хиляди хора", както явно ти си разбрал.

Трето! Според мен, не може сайта ми да има много поръчки за добри пари и аз да давам като заплата ЕДВА 500 - 600 лв. (поне за повечето позиции). Не ме разбирай погрешно, но за грандиозен проект, много работа и много клиенти не могат да се дават по 500-600 лв. За мен това си е жива подигравка!!!

Четвърто! Отново те моля да не ме разбираш погрешно, но точно форума е мястото, на което трябва да си търся екипа. Защо ли? Ами, много просто! :

1. Нямам време да пускам обяви тук и там и да чакам със седмици някой да прочете обявата и да ми се обади.
2. Добрите специалисти не се намират под път и над път. Тук виждам отзивите за всички, които предлагат подобни услуги, виждам портфолиата им, натовареността им на работа и т.н. В сайтовете за обяви и в вестниците мога ли да видя това ? Едва ли !
3. Тук (в този форум) и във всички подобни с такова насоченост, мога да срещна само такива хора, ковито ми трябват на мен. За какво да си губя времето да търся на места, на които имам всякакви други хора, но не и такива специалисти, каквито са ми необходими ?!
4. Къде точно виждаш проблем в това хората да си изкарват пари и да приемат проекти? Нали това е целта на този форум? Нали за това влизат тук ?
5. Освен това казваш, че си тук да си губиш времето, понеже не те бива в много неща. Много съжалявам за това, но тук има хора на които им се работи, искат да си изкарат пари за себе си и не просто са готови да приемат поръчки, но и сами си ги търсят. Те не са тук за да си губят времето, като теб.
6. Благодаря ти, че не си ми изпратил портфолиото си, защото ти не отговаряш на най - главното ми условие (спомни си, че бях написала, че търся сериозни и отговорни специалисти, а не такива, дето ще ми губят времето, до като си губят своето).

П.S.: Продължавам да набирам хора. Очаквам да очаквам обаждания, ЛС -я и скайп разговори.

Ето и координатите ми за кореспонденция:

За ЛС е ясно - в този форум съм.
За скайп: detelina_print
За телефонни обаждания: 0876 169 124
 
Последно редактирано:
От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

Ники може ли имейл или телефон/скайп за връзка, бих имал голямо желание да работим заедно, имам разработени проекти които имат голяма нужда от добър програмист със знания и навици и най-вече опит..
 
От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

e-mail: [email protected]
Ники може ли имейл или телефон/скайп за връзка, бих имал голямо желание да работим заедно, имам разработени проекти които имат голяма нужда от добър програмист със знания и навици и най-вече опит..
 
От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

Най-големите проекти в света са започнати от група ентусиазирани младежи. Впоследствие един от тях прецаква всички останали, присвоява си проекта, става милиардер и плаща 5-10 утешителни милиона на прецаканите и случая приключва. Пример: Фейсбук.
 
От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

Благодаря за примера, но аз не съм боклук (моля не се обиждайте, нямам никого в предвид) - не прецаквам хората. А и не изисквам инвестиция, нали?! Плащам на всеки според договорката.
 
От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

Подбора на персонал приключи. Събрах нужния ми екип. Очаквам отговор само от Николай.
 
От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

Пратих ти мейл Ники.
 
От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

Все още набирам SEO специалисти за On-Page, SEO Одит, Линк билдинг, съставяне на SEO маркетингова стратегия, създаване на Фейсбук страници и прочее.

Запитвания и кандидатури на имейл или в ЛС.

e-mail: [email protected]
 
От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

няаш време, а? :)

аз па си следя темата на момчето и имам ли време всеки път като вляза да чета ТВОИТЕ оферти?
 
От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

пичове повече се интересувам от сайт, който иска всекидневна поддръжка :) Но няма да откажем и по кратките :D
 
От: Търся сътрудник за нов сайт, а може и за съществуващ

Все още набирам SEO специалисти за On-Page, SEO Одит, Линк билдинг, съставяне на SEO маркетингова стратегия, създаване на Фейсбук страници и прочее.

Запитвания и кандидатури на имейл или в ЛС.

e-mail: [email protected]

Това се казва (Разделяй за да владееш). Оспами темата момчето и, я превзе! Резултата момчето с червено ти продължаваш да спамиш. Демокрация :lol:
 

Горе