Търся сътрудник с който да движим един уебсайт (!)

advaworx

Active Member
Рейтинг - 100%
73   0   0
Здравейте колеги,
преди почти два месеца стартирах един проект - онлайн magazine. Като цяло в него има раздел, в който се публикуват интересни новини от света, раздел, който аз лично наричам "манджа с грозде", защото вътре се пише на всякаква тематика стига да е нещо интересно и забавно, раздел с разнообразни класации и един последен с картинки и снимки.

www.lolcano.net е сайтът.

Само през първия месец без кой знае каква реклама имаше ~15 хиляди уникални посещения и нещата потръгнаха. За съжаление обаче е доста трудоемко да движа всичко самичък и не ми остава свободно време. Трябва да уча нещата за университета, да правя дизайните и куп други работи.

Та в този ред на мисли търся човек с който двамата да движим сайта. Става въпрос за писане по 1-2 статии на ден и качване и удобряване на снимки.

Вероятно се питате "А аз какво печеля от това?" - Всякаква бъдеща печалба от сайта ще я делим 50/50. Майната му какви пари съм инвестирал до сега в сайта, за мен е важно да се развие, защото определено на хората им се хареса.

Ако има желаещи или някои с предложения - пишете тук в темата или на лични съобщения.

ПС - Ще ви помоля да бъдете малко по-сдържани и да не стават някакви кофти спорове и кавги с които да се оака темата. :)
 
От: Търся сътрудник с който да движим един уебсайт (!)

Имаш ЛС!



Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: Търся сътрудник с който да движим един уебсайт (!)

А мислил ли си да го продаваш?
Аз имам сериозен интерес, този месечен трафик аз мога да го правя на ден от фейсбук с тази тематика и картинки.
 
От: Търся сътрудник с който да движим един уебсайт (!)

Поздравления за сайта, нека да расте и да се развива успешно. Не знам обаче в даден момент дали няма да имаш проблеми с авторските права на снимките, които използваш. Едва ли си платил за всичките, а не видях никъде поне да казваш кои са източниците. Помисли по проблема, може да ти създаде много неприятности.
 
От: Търся сътрудник с който да движим един уебсайт (!)

Здравейте пак,
наистина не очаквах толкова сериозен интерес да има към това, което предлагам и останах приятно изненадан. Наистина доста хора ми писаха и ще трябва явно да реша с кой да работя.

Пак казвам - това, което търся не е просто да намеря някой да работи за мен по сайта и да му плащам (това е най-лесното), а търся човек, който да е отдаден и да влага същото удоволствие и кеф в това, което върши по сайта, за да може наистина да върви напред. Надявам се да ме разбирате, искам буквално проекта да стане общ между мен и някой и да делим всичко 50 на 50, защото няма как да се справям самичък със всичките неща.

Ето кратко списъче на това, което търся като...мм..абе от какво има нужда самият сайт:

• Трябва да се пишат статии. По принцип ги писах самичък, но често нямам време и изнемогвам самичък. Става въпрос за писане на 1-2 статии дневно. Например единия ден аз пиша две статии, а бъдещият колега една, на следващият ден обратно. Не са нужни никакви журналистически умения, а чисто и просто да ви е голяма устата, да имате чувство за хумор и да поднасяте информацията по забавен и интересен начин.
• Трябва да се качват и одобряват картинки. Нищо и никаква работа общо взето, 10-15 картинки на ден, това е най-лесното.
• Хубаво е да може да прави събмит по социални мрежи, като пак ще се редуваме.

Общо взето сайтът е напълно завършен и единственото е да се работи по тези неща. Също имам няколко идеи още, които ги няма на българския пазар, но това ще го споделя вече на бъдещия колега.

@netsurfer, замислих се дали да не го продавам, но съм вложил прекалено много сърце да се разделя тъй лесно с него. :/ :)
 
От: Търся сътрудник с който да движим един уебсайт (!)

Грешка, извинявам се ;)

Обърках сайта ти с lolnat.com и взех да те питам какъв е смисъла от 1:1 копие на 9gag :)

Успех със сайта!
 
От: Търся сътрудник с който да движим един уебсайт (!)

Имаш ЛС от мен.
 
От: Търся сътрудник с който да движим един уебсайт (!)

Не съм още, повече от 10 човека ми писаха и е малко зор да избера... То стана като конкурс направо, а точно това исках да избегна.
 
От: Търся сътрудник с който да движим един уебсайт (!)

А кога ще избираш?
 
От: Търся сътрудник с който да движим един уебсайт (!)

Аз пък мога да предложа партньорство с реклама във фейсбук, аз много мразя да пиша и да търся снимки, а имам страници с над 400 000 фена :)
 
От: Търся сътрудник с който да движим един уебсайт (!)

Аз пък мога да предложа партньорство с реклама във фейсбук, аз много мразя да пиша и да търся снимки, а имам страници с над 400 000 фена :)

Партньорство с www.lubimo.info ?
 

Горе