Търся съфорумник със Sport Pass на Sodexo

ewmniki

New Member
Здравейте,
Вчера си заплатих пакет за спортпас като физическо лице, малко е скъпичък, но пък ми върши страхотна работа.
Така де от содексо бяха доста дружелюбни и ми споделиха, че ако мой приятел, който е със спортпас (но от фирма) ми изпрати покана ще имам отстъпка.
Въпросът ми е има ли някой, който би ми помогнал с това?
Тук е описана процедурата по изпращане на покана за приятел:

Благодаря ви предварително!
 
Здравей колега,
Аз по същият начин използвам мултиспорт, но я взимам от приятел, на който от фирмата му я дават.
Какви са условията когато я взимаш сам? Колко струва?
 
Здравей колега,
Аз по същият начин използвам мултиспорт, но я взимам от приятел, на който от фирмата му я дават.
Какви са условията когато я взимаш сам? Колко струва?
Взимаш вместо приятеля си или и на двамата ви издават? Какви пари излиза?
 
Взимаш вместо приятеля си или и на двамата ви издават? Какви пари излиза?
Той има някаква опция да издава на някой друг.
Фирмата му плаща някаква част за неговата карта, а той доплаща 25 лв. Моята обаче е 60 лв и му ги давам по банков път, а предполагам от фирмата му ги спират от заплатата.

пс: Това е за мултиспорт. Но ако има опция да си я плащам, без да занимавам някой друг, бих предпочел.
А иначе според мен си струва, защото единия фитнес в който ходя картата е 150 лв / месец, в другия не знам дали има карти, ама е 12 лв / тренировка.
 
Здравей колега,
Аз по същият начин използвам мултиспорт, но я взимам от приятел, на който от фирмата му я дават.
Какви са условията когато я взимаш сам? Колко струва?
Здравей колега,
В момента цената е 99 лв. Тази цена пак ми е по- добре от колкото да си купя карта понеже ходя и на плуване.
И все пак с покана от някой със содексо цената ми ще бъде около 15- 20 процента надолу (не помня точно колко).
 

Горе