Търся темплейт за филми онлайн на wordpress

Ох, ама оправи поне урл-тата, де.
Тая "kategoriya" например е напълно излишна, пък и не си спазил правилата за транслитерация.

Аз не че ги знам въпросните правила, ама имахме тука един местен експерт-транслитератор и неговия онлайн туул, ама забравих сайта как беше...
Смятам, че за подобен тип сайт УРЛ-та са си перфектни. Мога да дам пример и с новинарски сайт, там бих включил не номера на публикацията а датата. За транслитерацията използвам плъгин, не искам в УРЛто ми при споделяне да се появява маймуница. Как се класира сайта по име да даден филм можете да си проверите сами, въпреки копираното съдържание. Сайта е на месец и нещо и не съм се захващал все още със СЕО оптимизацията. Сериозни крити имам към себе си за мобилната версия на темплейта, все още не намирам свободно време да я оправя. А да използвал съм най-обикновен темплейт както посъветва и ти колега.
 
Няколко важни факти който ще усетиш в рамките на месец. Това което предлагаш не е разрешено според гошо, следователно малко по-малко ще те бута надолу, няма начин. Първо те лансира добре и след това ти сцепва дупето. Имам реализирани поне 8-9 подобни сайта на различни стратегиий, първите няколко месеца съм чук след това малко по-малко трафика пада и стига до некви 500-700 дневни. Затова и вече не се занимавам с подобни неща успех, но конкуренцията ти ще те смаже, знам кой стой там, двама души с по 7-8 сателитки и няколко основни сайта.
 
Няколко важни факти който ще усетиш в рамките на месец. Това което предлагаш не е разрешено според гошо, следователно малко по-малко ще те бута надолу, няма начин. Първо те лансира добре и след това ти сцепва дупето. Имам реализирани поне 8-9 подобни сайта на различни стратегиий, първите няколко месеца съм чук след това малко по-малко трафика пада и стига до некви 500-700 дневни. Затова и вече не се занимавам с подобни неща успех, но конкуренцията ти ще те смаже, знам кой стой там, двама души с по 7-8 сателитки и няколко основни сайта.
В грешка си :) има сайтове които държат топ позиции с години.. Не говоря за БГ пазара.. Но пък конкуренция има , но може да ги победишш...
Имах сайт за турския пазар и носеше много трафик.. проблем се оказа разширението на домейна.. беше един expired domain и suspend-наха домейна за спам.. а нямаше такъв.. обаче вземаш ли .org .com .net ще имаш някакъв шанс
 
В грешка си :) има сайтове които държат топ позиции с години.. Не говоря за БГ пазара.. Но пък конкуренция има , но може да ги победишш...
Имах сайт за турския пазар и носеше много трафик.. проблем се оказа разширението на домейна.. беше един expired domain и suspend-наха домейна за спам.. а нямаше такъв.. обаче вземаш ли .org .com .net ще имаш някакъв шанс
Аз говорех изцяло и само за Бг пазара. Как успя да се лансираш на турския пазар, турски филми/сериали на техен език или нещо специално.
 
Аз говорех изцяло и само за Бг пазара. Как успя да се лансираш на турския пазар, турски филми/сериали на техен език или нещо специално.
Сложих един темплейт който дърпаше цялата информация изцяло от готови работещи сайтове.. като цяло взимаше техни описания, взимаше техни готови линко за филмите, като цяло на аутопилот беше, лошо ми удариха домейн от провайдъра иначе щях да имам такъв сайт от 3 години и сигурно щях да правя много трафик, но ме отказа този проблем ..
 

Горе