Купувам: Търся тениски и блузи на едро.

Atanas Petrow

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся дрехи на едро.

Стоки предимно за младежи, 14-25 годишна възраст.
Търся добро качество. И по възможност по-нестандартен дизайн. Нещо по-съвременно и по модерно. Не се интересувам от скучни дизайни.
 
Последно редактирано:
От: Търся тениски и блузи на едро.

От няколко години купувам от тях и досега не е имало никакви проблеми.
 
От: Търся тениски и блузи на едро.

От няколко години купувам от тях и досега не е имало никакви проблеми.


И мен ме интересува темата!

Та какви проблеми би очаквал?
 
От: Търся тениски и блузи на едро.

Интересуват ме по модернички тениски за младежи предимно, мога да поръчам много голямо количество.
 
От: От: Търся тениски и блузи на едро.

Аз си купувам от тук:

http://www.teniskinaedro.com/
За пижами може и да стават! За всякакъв друг сериозен бизнес не струват.
Ако някой се занимава сериозно с това и иска да види що е то качество да ми пише, ще му пратя безплатно.
 
От: Търся тениски и блузи на едро.

Здравейте, предлагам тениски с щампи (забавни, за двойки, от филми и сериали, автомобилни). Тениските са на Fruit of the Loom. При интерес можете да разгледате сайта ни planbtshirts .com .
 
От: Търся тениски и блузи на едро.

Здравейте, аз предлагам тениски и блузи на едро. Ако желаете можете да се свържете с мен с лично съобщение.
 
От: Търся тениски и блузи на едро.

Здравейте. Аз предлагам дрехи на едро от Великобритания на много добри цени. Ако имате интерес - пишете ми ЛС за да обсъдим възможности.
 
От: Търся тениски и блузи на едро.

Аз съм производител и мога да ти направя тениските по твой модел и от материал по избор. Ако имаш интерес пиши какво точно те интересува. Ако имаш снимка на модела който искаш мога веднага да ти дам и цена според бройките които искаш :)
 
От: Търся тениски и блузи на едро.

Аз съм производител и мога да ти направя тениските по твой модел и от материал по избор. Ако имаш интерес пиши какво точно те интересува. Ако имаш снимка на модела който искаш мога веднага да ти дам и цена според бройките които искаш :)
Здравейте, извинявам се че използвам темата на колегата-все още не мога да пускам теми. Интересувам се от евтини черни тениски с къс и дълъг ръкав, подходящи за брандиране. Моля за координати-мейл на ЛС, би било добре и някаква примерна оферта за 50броя.
Мерси и още веднъж извинения че ползвам чужда тема.
 
От: Търся тениски и блузи на едро.

Аз съм производител и мога да ти направя тениските по твой модел и от материал по избор. Ако имаш интерес пиши какво точно те интересува. Ако имаш снимка на модела който искаш мога веднага да ти дам и цена според бройките които искаш :)
Писах на мейла.
 
От: От: Търся тениски и блузи на едро.

Здравейте интересуват ме , черни тениски работни.
 
От: Търся тениски и блузи на едро.

Интересувам се от тениски, обикновенни с рекламна цел, можете ли нещо повече да ми кажете.Благодаря
 

Горе