Търся: Търся точно определен копирайтър

Вероятно е съвпадение на имената. Кофти даже се получи, защото според био-то на тази госпожа тя е починала преди години.
Просто търся повече информация относно един материал на човек със същото име, който е взел интервю от друг човек, а се и оказа, че копирайтър от форума, пък е взимал интервю от въпросната Вероника Лазарова.

А аз търся по-подробна информация за материал на Вероникова Лазарова за да осъществя контакт с човека с който Лазарова е направила интервю. И това е всичко.
 
И тази не е. Не искам да я контактвам, трябва ми информация за човек от който е вземано интервю.
Добре де, този човек има ли си име? И кога е взимано. В интернет, ако случайно е изтекло, се търси по много направления, като най-важните са поддадени правилни детайли, или поне някакви базови, за да се започне сърча.
 
И тази не е. Не искам да я контактвам, трябва ми информация за човек от който е вземано интервю.
Тази е същата от lifebites. Дай интервюто.
 
Добре де, този човек има ли си име? И кога е взимано. В интернет, ако случайно е изтекло, се търси по много направления, като най-важните са поддадени правилни детайли, или поне някакви базови, за да се започне сърча.
Тази е същата от lifebites. Дай интервюто
Не мога да го дам, автора може да има нещо против, не знам. И затова искам да се свържа първо с автора. И, ако автора прецени да ми даде координати на интервюирания, ако уизобщо ги има. Да в Lifebites е статията.
 
Не мога да го дам, автора може да има нещо против, не знам. И затова искам да се свържа първо с автора. И, ако автора прецени да ми даде координати на интервюирания, ако уизобщо ги има. Да в Lifebites е статията.
Ако е е публично. не виждам проблем. Е, автора нали е тая Вероника?
 

Горе