Търся търговци на едро за дрехи, аксесоари и обувки

Здравейте,
Фирмата ни е собстеник на марката Bulldozer, също така сме и официални вносители на бразилските чехли и сандали IPANEMA, RIDER, които са световни грандове.
Последния каталог на Bulldozer Колекция Пролет/Лято 2018 можете да разгледате тук: http://bulldozer.bg/catalog/BULLDOZER_SS2018_WEB.pdf
А всички останали артикули можете да разгледате на www.MyShoes.bg
Стоката е на склад.
За връзка : 0899104 644 , Архангел :)
или [email protected]

Поздрави :)
 
Здравейте,

Предлагам стоки на едрона следните брандовете: Reserved, Mohito, Mango, Colin's и Cropp.

Разполагаме с дамско, мъжко и детско.

Продаваме в цялата Европа. Имаме ексклузивен договор с гореспоменатите брандове и след приключване на дадена колекция, дрехите се изтеглят от физическите магазини из цяла Европа и реално ние сме първите, които закупуваме въпросната стока.

Ако някой се интересува, моля, потърсете ме за повече информация на телефон: 0879 811 311 (Мариела Христова) или пишете на и-мейл: [email protected].

Поздрави!

да няма грешка в имейла ви
 
Здравейте,
Фирмата ни е собстеник на марката Bulldozer, също така сме и официални вносители на бразилските чехли и сандали IPANEMA, RIDER, които са световни грандове.
Последния каталог на Bulldozer Колекция Пролет/Лято 2018 можете да разгледате тук: http://bulldozer.bg/catalog/BULLDOZER_SS2018_WEB.pdf
А всички останали артикули можете да разгледате на www.MyShoes.bg
Стоката е на склад.
За връзка : 0899104 644 , Архангел :)
или [email protected]

Поздрави :)
Не се отваря файла
 
Прoдавам дамски дрехи, чанти, анцузи, шалове, обувки( спортни и елегантни). Само на едро! Пиша от град Истанбул. Ако някой се интересува да пише по WhatsApp- ‭‭+90 (505) 093 77 48‬‬
 
Здравейте,
предлагаме дамски дрехи за зареждане на магазини. Може да ги разгледате на kramag.eu.
Може да се свържете с нас на [email protected]
 
Здравейте.
Търся търговци на едро за дрехи и аксесоари, обувки - дамски и мъжки главно, но може и детски. Предпочитам да са турско производство, но и всичко друго ме устройва. По възможност да се пазарува онлайн като държа, да виждам всичко предложено, а не миксове, които няма как да се прегледат.

Благодаря за вниманието
Здравейте,

Разполагаме с над 11 000 мостри в нашият шоурум, а в склада над 100 000. Предлагаме голям асортимент от стока - дрехи, обувки, чанти, аксесоари, бельо (дамско, мъжко и детско) Намираме се в гр. София кв. Дружба
Брандовете с които работим са: MANGO, RESERVED, Bershka, MOHITO, Cropp, House, LTB, Hailys.. както и по-висок клас като: Miss Sixty, Patrizia Pepe, Alcott, Gant, Piquadro, Pimkie, Bata, Mustang, Xty, Guess, HUGO BOSS и много други.

Детско - TWINSET, tutto piccolo, Zippy, Benetton и др.

В случай, че имате интерес може да ми звъннете на 089 677 8608 или да ми пишете [email protected] за да Ви изпратя ценова листа и повече информация за марките с които работим

С уважение:
Димана Кафеджиева
 
Здравейте,
Дали има някой вносител на Италианска дамска мода?
 
Здравейте,

Предлагаме напълно дизайнерски дрехи произведени в България с висококачествени италиански платове.Съотношението качество-цена е на изключително ниво.Всяка седмица излизат нови модели - ще се радваме да зарадваме вашите клиенти.

За повече информация може да се свържете с нас : [email protected]
 
Здравейте, аз съм нова в групата! Искам да си направя страница /група в фб за продажба на дрехи. Бихте ли ми помогнали с намирането на дрехи на едро!? Дамски дрехи ме интересуват предимно!?
 

Горе