Търся търговци на едро за дрехи, аксесоари и обувки

vany_

New Member
От: Re: Търся търговци на едро за дрехи, аксесоари и обувки

Предлагам оригинални маркови дрехи. Остатъци от затворен е-магазин. Нови е етикети, всяко в найлонов плик, отделно. Готови за продаване.
Ако желаете получавате и снимките.

Разгледайте тук:

http://server201.webhostingpad.com/~kupuvaln/index.php

Не всичко е налично, но повечето са.

Свържете се с мен на лс за по-добри цени. Целта е ликвидация, и цените на едро ще са още надолу.
На едро = поне 5 бройки. Избирате колкото и което искате.
извинявм се за вас става въпрос

От: Търся търговци на едро за дрехи, аксесоари и обувки

Ако темата е актуална все още PM Carrie.

Momchil Manolov

New Member

Здравейте, предлагам дамски сандали и кецове на едро. Имам и детски сандали. Ако имате интерес може да ме потърсите на тел 0988877305

Momchil Manolov

New Member
От: От: Търся търговци на едро за дрехи, аксесоари и обувки

Здравейте, предлагам дамски сандали и кецове, и детски сандали, ако имате интерес може да се свържете с мен на тел 0988877305

Momchil Manolov

New Member
От: От: Търся търговци на едро за дрехи, аксесоари и обувки

Здравейте, предлагам дамски сандали и кецове, и детски сандали,НА ЕДРО ако имате интерес може да се свържете с мен на тел 0988877305

Здравейте, качвайте линкове

Последно редактирано:

Nikolay76

New Member
Предлагам, ризи на Pierre Balmain, рокли на VERSACE JEANS WOMENS APPAREL,BYBLOS WOMENS APPAREL Зимни якета на Woolrich, вратовръзки на VERSACE. Аксесоари на BALENCIAGA, колани на Luciano Barbera Belts. Имам и голям набор от дамски чанти на CLASS CAVALLI FW 2017i/16, LAMARTINA HANDBAGS, LOVE MOSCHINO HANDBAGS,
Имам и шалове на горе изброените марки. Всичко е оригинално, произведено в Италия.
Ако имате интерес пишете на [email protected]

Директен вносител на дрехи от Италия,различен ценови клас.Имам действащи магазини в град Русе.Предлагам остатъци от серии и единични бройки.За повече инфо пишете на [email protected]
Страницата на магазините ми е:FuocoCasual & Capri

Здравейте.
Търся търговци на едро за дрехи и аксесоари, обувки - дамски и мъжки главно, но може и детски. Предпочитам да са турско производство, но и всичко друго ме устройва. По възможност да се пазарува онлайн като държа, да виждам всичко предложено, а не миксове, които няма как да се прегледат.

Благодаря за вниманието :)
Директен внос от Италия.Ако проявявате всеоще интерес,свържете се с мен на [email protected]

Здравейте, предлагам дрехи на едро. Мъжки и дамски дънки/блузи. Рокли и спортни екипи. Имам и дамски ботуши и кецове от естествена кожа. Стоката е от затворен магазин. За информация [email protected]

VladimirB

New Member
Предлагам всякакви модели шапки, шалове, ръкавици, слънчеви очила на страхотни цени на едро. Всеки който е заинтересуван може да прати лично съобщение.

Колеги искам да взимам стока на дропшипинг и да я продавам интересуват ме стоки от турция моля за някакви предложения на лично Благодаря предварително

dido12

New Member
Здравейте, предлагам дрехи и обувки на едро (оригинални на марките adidas, puma, nike) - целта е продаване на онлайн магазин с всичко в него, тъй като не ми остава време да се занимавам с магазина. За повече информация въннете на номер 0879132270.

Здравейте,

Предлагам стоки на едрона следните брандовете: Reserved, Mohito, Mango, Colin's и Cropp.

Разполагаме с дамско, мъжко и детско.

Продаваме в цялата Европа. Имаме ексклузивен договор с гореспоменатите брандове и след приключване на дадена колекция, дрехите се изтеглят от физическите магазини из цяла Европа и реално ние сме първите, които закупуваме въпросната стока.

Ако някой се интересува, моля, потърсете ме за повече информация на телефон: 0879 811 311 (Мариела Христова) или пишете на и-мейл: [email protected].

Поздрави!

Горе