Търся уеб дизайнер

ovanes

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся много добър уеб дизайнер (Photoshop) за голям проект. Възнаграждението ще бъде на база процент от приходите. Ако някой се интересува да пише.
 
интересното е какво предлагаш ти , съдържание ли , клиенти ли ?
Това не ми става ясно на мен предполагам и на другите . Никой не те упреква просто кажи какво точно предлагаш ти
 
Да, и на мен ми трябва уеб дизайнер ама безплатен :lol: (сигурно няма такъв) :roll:
 
anabel бих ти помогнал , но имам 2-3 обещани безплатни проекта :) и 1-2 който вероятно няма да са напълно платени :)
Търся много добър уеб дизайнер (Photoshop) за голям проект
не са много много добрите дизайнери работещи за слава и надежда май
 
...

Значи от наша страна е идеята, разработен проект, CMS. За допълнителни разходи ще се уточним в зависимост от договорените проценти.
А това само да кажа, че не е безплатен дизайн. Това е като да имаш парите, да ги инвестираш и да чакаш печалба.
Не мога да гарантирам клиенти, и никой на този свят не може (освен Гуру Апостол Апостолов). Мога да гарантирам че аз и колегите ще направим всичко по нашите сили за да успеем (което е нормално все пак защо да се бъхтя за проект в който не вярвам?), същото се очаква и от дизайнера...
Ако има принципно съгласие от някой, всичко друго може да се обсъди и договори, но и ние трябва да харесаме дизайна все пак :)
Очаквам предложения!
 
Посочи тематиката на сайта, домейна и хостинга на ЛС, ако ми допадне идеята, единственото условие е аз да избирам CMS-то.
 
абе той човека има CMS трябва му графичен оформител доколкото разбирам за газарийки бутно мутони и картинки .

P.S ей сега си видях какви думи съм създал
бутно мутони
 

Горе