Търся уеб developer

nihat4e

New Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте !
Търся уеб developer които да изгради сайт на избран от мен домеин !
За повече инфорамция за това какво искам моля пишете на лично с ваше порфолио/неща които сте правили / и емейла си за да ви пратя детайли .
Да ми пишат хора с опит в сверата .
 
Последно редактирано:
От: Търся уеб developer

Заинтересован съм, но ако може да ми пратиш малко повече инфо.
 
От: Търся уеб developer

Имате лично съобщение.
Поздрави!
 
От: Търся уеб developer

Без да спамя темата, мога ли да попитам:

Колко би следвало да струва изработка на сайт?

1. Давам няколко примерни сайта - различни
2. Дизайнера трябва да предложи нещо различно (така, че никой от собствениците на примерните сайтове да не може да реши, че сме го копирали) но да се спази идеята.
3. Дизайна се представя във psd формат или виж пояснението.
4. Говорим 2 страници - главна на сайта, и вътрешна страница.

Основният елемент при дизайна е концепцията. Аз обяснявам какво искам и давам примери. Дизайнера трябва да е достатъчно креативен, за да предложи нещо добро (хем подобно, хем различно)

Е, колко струва тази услуга? 50 лв, 100 лв, 200 лв, 500 лв, 1000 лв, 5000 лв? Колко?

Пояснение: Добър вариянт е да се ползва готов (wordpress) шаблон, на който да му се пипнат малко някой елементи. Но този шаблон трябва да го предложи дизайнера. И ако шаблона е платен аз ще го купя.

Моля, ако някой прояви интерес да ми пише, но първо да пише на nihat4e
 
От: От: Търся уеб developer

Аз май немога и да получавам лични, докато не направя 10 поста!
Та ако не е голям проблем, би ли описал тук какво ще представлява сайта!

Поздрави!
 
От: От: Търся уеб developer

Първо благодаря на всички заинтересовани !
Тук искам да кажа че вески който се е свързал с мен ще получи описание на това което искам до няколко дни ,искам просто да изясня 100 % какво ще включва фукционалноста на сайта , за да може заинтересованите да оформят по адекватно караините си цени .
Тъй като някои от функционалностите ще бъдат уникални за самия сайт и може би за пазар в БГ не мога да опиша всичко тук !
Става въпрос за сайт за авто части с админ panel и два типа акаунти - клиентски и търговски .

Поздрави
 
От: От: Търся уеб developer

Привет,

Ясно, аз също искам да разбера за какво става на въпрос. Имам добро предложение за хора с по-нисък бюджет.
Но ако е възможно да ми изпратиш нещата на този емайл [email protected]!

Поздрави!
 
От: Търся уеб developer

Имам опит в изграждането на онлайн магазини, а последния ми е точно за авто части! Прати ми подробностите за да ти кажа срок за изпълнение и цена.
 
От: Търся уеб developer

Работя, познавам и имам доста опит с различни системи за електронна търговия. Моля за подробности. Портфолио съм дал на ЛС.
 

Горе