Търся услуги с Корел / CDR векторни файлове за лазерно изрязване

XXX

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся дребни услуги с Корел - изработка на CDR векторни файлове за лазерно изрязване или гравиране...

Обяснявам по-подробно и визуално - давам Ви чертеж, който аз вероятно съвсем кьопаво съм начертал (или пречертал), Вие го оформяте да е изравнен отвсякъде (там, където е необходимо - уеднаквен отляво и отдясно, отгоре и отдолу, с еднакви кривини и т.н.), оправяте и допълвате окепазените места и го изкарвате в CDR формат, удобен за лазерно рязане. Красив, симетричен и т.н. :)

Всичко това, разбира се, без да ми режете главата...


Ще ви предоставям за обработка подобни чертежчета :

444.jpg111.jpg222.jpg
 
От: Търся услуги с Корел / CDR векторни файлове за лазерно изрязване

то това не е трудно но ако е сканирано на лошо качество и е по завъртяно си е бая играчка..
драсни ми едно ЛС ако желаеш и можем да се пробваме
 
От: Търся услуги с Корел / CDR векторни файлове за лазерно изрязване

Много червено светиш бе колега... Иначе за първите две които си дал мога да ти взема по 1-2 лв. за векторизиране, за третата 6-7 лв. аз лично работя на гравири и плотери всеки ден и много добре знам как трябва да с подготви файл за рязане и гравиране.
Но за това червеното паричките ще са авансово 100% ако желаеш :) Всеки който е работил с мен ще ти гарантира коректността ми :)
 
От: Търся услуги с Корел / CDR векторни файлове за лазерно изрязване

Много червено светиш бе колега... Иначе за първите две които си дал мога да ти взема по 1-2 лв. за векторизиране, за третата 6-7 лв. аз лично работя на гравири и плотери всеки ден и много добре знам как трябва да с подготви файл за рязане и гравиране.
Но за това червеното паричките ще са авансово 100% ако желаеш :) Всеки който е работил с мен ще ти гарантира коректността ми :)

Първо, не съм ти колега...
Второ - като не ти харесва червеното - фащай пътя !
И трето - плащам всичко авансово, но даваш телефон и се виждаме на лична среща...
Кефи ли те тая схема ?
 
От: Търся услуги с Корел / CDR векторни файлове за лазерно изрязване

Изпратих ти ЛС с файловете и от къде да ги дръпнеш.. ако си доволен ще се радвам да работим и за напред..
поздрав
 
От: Търся услуги с Корел / CDR векторни файлове за лазерно изрязване

Изпратих ти ЛС с файловете и от къде да ги дръпнеш.. ако си доволен ще се радвам да работим и за напред..
поздрав

Здравей !
Видях ги, аз съм аматьор, но мисля че са това, ако има нещо, във фирмата ще го дооправят... Супер са !
Дай на ЛС къде и как да плащам....а, и колко... :)


П.П. - Изпратил съм копия на още двама души, ако ми направят файловете, аз съм пич и ще си платя и на тях, щото така се прави...пък после ще реша с кого ще работим нататък.
Така че, не се безпокойте, на всеки ще бъде платено....
 
От: Търся услуги с Корел / CDR векторни файлове за лазерно изрязване

Леко бе. От един форум сме от една общност по този повод ти казах колега. Не съм те нападал за да печеля такова отношение. Радвам се че си намерил кой да ти свърши работата :)
 

Горе