Търся фирма, която може да отпечатва нестандартни визитни картички!

advaworx

Active Member
Рейтинг - 100%
73   0   0


Здравейте,

както със сигурност вече сте разбрали от заглавието на темата - търся фирма, която може да отпечатва нестандартни по форма, материал и размер визитни картички.



Ето някои примерни такива:

- - - - - - - - - - - -

img_0422.jpg


- - - - - - - - - - - -

3d.jpg


- - - - - - - - - - - -

legal.jpg



Ако знаете конкретна фирма или сте фирма, която предлага подобни услуги - моля да ми посочите адрес за контакти, цени за бройка и на какви видове хартия/картон печатате.

За връзка можете да ме откриете тук в сайта
на скайп: zealot.designs
на имейл: [email protected]
на телефон: 0885/321025

Поздрави,
Станислав,
zealot designs :)
 
От: Търся фирма, която може да отпечатва нестандартни визитни картички!

Здравей,

Виж print dot bg, аз работя с тях и предлагат всякакъв вид печат, малко по - скъпи са лично аз съм много доволен, всичко става изключително бързо и лесно и не те мотат като други фирми да ти връщат файла сто пъти, защото са си измислили, че нещо не му било наред.
 
От: Търся фирма, която може да отпечатва нестандартни визитни картички!

В Булгед имат рутер за рязане на хартия, само не знам как ще се върже цената за визитки. За по-голям тираж се ползва щанца.
 
От: Търся фирма, която може да отпечатва нестандартни визитни картички!

Малко реклама 3в1: Визитките, които привличат внимание :lol:

Темата в Предприемач - Визитки - реализация на нестандартни идеи
Директно grigorov - мога да го препоръчам с чиста съвест! 10 от 10 по всички параграфи!
 
От: Търся фирма, която може да отпечатва нестандартни визитни картички!

Благодаря на всички за бързата и акуратна помощ! Ще разгледам фирмите и ще избера къде да направя моето запитване и поръчка. : )
 
От: Търся фирма, която може да отпечатва нестандартни визитни картички!

Можеш да погледнеш и цените на J-Point, работила съм с тях и вадят много качествена продукция. Имах там няколко поръчки с много завързани щанци, всичко излезе супер.
 
От: Търся фирма, която може да отпечатва нестандартни визитни картички!

За пореден път благодаря на Poltargaista не пропуска да ме похвали :D
А аз от своя страна мога да гарантирам, че по "изчанчените" проекти в къси серии това което мога да предложа като цена/качество в България няма кой да ти го предложи, но ако искаш можеш да минеш по пътя на Poltargaista сам. Всички по-горе изброени колеги за жалост нямам наблюдение как работят, но знам че цените им са от 3 до 5 ПЪТИ по-високи за такъв тип проекти :) Така че лафа "малко по-скъпи" не ми звучи точен :)

Успех с избора :)
Имаш ми мейла ако прецениш, че мога да ти свърша работата.

А за щанци да говорим... колко визкти ще иска клиента 100? 500? 1000? като стартира от 70-100 лв. за щанца само къде отиваме...
 
От: Търся фирма, която може да отпечатва нестандартни визитни картички!

Ще се разберем на лични съобщения. То не е само за мен, а и за потенциални клиенти : )
 
От: Търся фирма, която може да отпечатва нестандартни визитни картички!

Точно! Ще ти дам цена като за теб а ти им вземи колкото ще им вземат колегите примерно така че изискай си цена и от тях :D
 
От: Търся фирма, която може да отпечатва нестандартни визитни картички!

Извинявам се предварително за оф-топика в поста (поне се случва след като колегата си свърши работата :) )

Та за този някой, който е решил, че само защото съм нов потребител, препоръката ми в тая тема заслужава червен реп. Не че ми пука за репа, но човекът сговорчиво е написал да пиша на ЛС - нещо което не мога да направя, понеже не виждам кой е. Та исках да го успокоя - спокойно, сентинел, не се регистрирах за рекламата. Споделих опит :)

</end offtopic>
 

Горе