Търся фотографи или илюстратори...

contra

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
... Които биха ми предоставили правото да ползвам техни работи в preview-тата на комерсиални темплейти (за ThemeForest) - като примерен контент. Авторите ще бъдат включени (линкнати!) в кредитите на страницата с описанието на продукта и евентуално във фуутъра на лайв превютата (ако има място - не обещавам отсега).

Ползите за автора:
СЕО (беклинкс), евентуална клиентела, международна слава.

Не търся нещо определено и не мога да гарантирам, че ще ползвам каквото ми предложите. Но едва ли губите нещо, ако ми дадете линкче към работата...

ПС: Може да поствате линковете тук (за да се радват и останалите юзъри) или на бележка с някакво контакт инфо (мейл, скайп,...).
 
От: Търся фотографи или илюстратори...

Мерси, интересни са ама няма да са подходящи поне за момента. Малко urban style са, че и черен хумор има тук-таме, и пО ще паснат на нещо с гръндж външен вид. Ако почна да правя нещо таквоз, може да ползвам.

Черно-белите са особено добри и биха паснали, ама пък са с човешки лица и за тях май трябваше някакъв специален лиценз...
 
От: Търся фотографи или илюстратори...

мерси, да малко по-странни са.. иначе няма някакъв особен лиценз освен разрешение от човека :Р
 

Горе