Търся фрииленсъри за писане на спортни статии на български.

seven

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Имам няколко сайта свързани със спортни залагания и ми трябват редовно нови статии на български за тях. Статиите трябва да бъдат на 2 теми:

1. Футболни статии с информация и/или анализи на футболни срещи, трансфери на футболисти, футболни първенства и тн. Специално за тези статии е важно да се пише по най-актуалните за момента новини.
2. Статии свързани с онлайн спортни залагания - ревюта на онлайн букмейкъри, обща информация за спортните залагания и др.

Кандидатите трябва да могат да пишат и по двете от посочените теми. Опитът в писане на подобни статии и познанията относно футбол и спортни залагания са задължителни.

Заплащането ще бъде през paypal или moneybookers - в началото ще бъде седмично, а след като се уверите, че си получавате парите навреме, се надявам да можем да преминем на месечно плащане.

Цената на статията ще се определя по качество и брой думи. Разбира се статията трябва да бъде уникална и без граматически грешки.

С одобрените кандидати можем да започнем с 3-5 статии седмично и после да увеличим бройката ако те могат да се справят с повече работа. По принцип нямам строги deadlines и в случай че сте заети с нещо друго и не можете да напишете дадена статия в срок, достатъчно е само да ме уведомите.

Който е заинтересован може да ми пише лично съобщение с кратка информация за опита си + примерна цена за статия.
 
От: Търся фрииленсъри за писане на спортни статии на български.

Писах Ви :) Очаквам отговор...
 
От: Търся фрииленсъри за писане на спортни статии на български.

Търсите ли още ?
 
От: Търся фрииленсъри за писане на спортни статии на български.

Здрасти, аз мога да ти помогна, намери ме във фейсбук - Димитър Сотиров.
 
Футболни статии

Здравейте, предлагам писане на футболни анализи, статии, трансфери и други. Пишете във фейсбук - Димитър Сотиров.
 
От: Търся фрииленсъри за писане на спортни статии на български.

може ли да кажеш скайп на лично или да постнеш линк към фейсбука ,че има много с това име
 
От: Търся фрииленсъри за писане на спортни статии на български.

................................
 
Последно редактирано:
От: Търся фрииленсъри за писане на спортни статии на български.

Аз също проявявам интерес. @seven писах ти на лично
 
От: Търся фрииленсъри за писане на спортни статии на български.

Аз също съм заинтересован! Имам опит в писането на футболни статии и достатъчно време, за да покрия каквото количество е необходимо.
Оставих и лично съобщение.
 
От: Търся фрииленсъри за писане на спортни статии на български.

....................................
 
Последно редактирано:
От: Търся фрииленсъри за писане на спортни статии на български.

Ако все още не сте намерили човек свържете се с мен.
 
От: Търся фрииленсъри за писане на спортни статии на български.

Аз съм филолог - Български език и руски език, също мога да помогна.
 

Горе