Търся хора за вкарване на статии

akvarius

New Member
Рейтинг - 88.9%
8   1   0
Колеги търся хора за вкарване на статии по системата копи/пейст статиите се предоставят от нас или се копират от различни сайтове :) Живот и здраве за постоянна работа :D
 
От: Търся хора за вкарване на статии

Каква кофа незнам за какво става дума ?
 
От: Търся хора за вкарване на статии

Аз съм съгласен така,че ако искаш ми пиши на tiger_83(маймунско a)abv(точка)bg :)
 
От: Търся хора за вкарване на статии

Аз също се интересувам. Ако може малко повече информация.
 
От: Търся хора за вкарване на статии

akvarius e много точен и мога да гарантирам за него!

harkon, в случая твоята забележка беше излишна :)
 
От: Търся хора за вкарване на статии

akvarius e много точен и мога да гарантирам за него!

harkon, в случая твоята забележка беше излишна :)
Вярно, че ти бе фенка и закрилница на копи - пейст 'системата'. I'm sorry...
 
От: Търся хора за вкарване на статии

За кофата.
Когато си направиш собствен форум и ако си направиш такъв,
/което се съмнявам, че е по възможностите ти /,
тогава ще имаш правото да преценяваш и диктуваш
КОЯ ТЕМА Е ЗА КОФАТА И КОЯ НЕ !:mad:
 
От: От: Търся хора за вкарване на статии

Вярно, че ти бе фенка и закрилница на копи - пейст 'системата'. I'm sorry...

Фен съм - да, но закрилница - не!
Не виждам нищо лошо в това, особено когато се цитира източникът, както правя аз в моите копи/пейст проекти....
Ти си свестен пич, защо си губиш времето с тъпи коменари по чуждите теми и ме караш и аз да го правя :)
 
От: От: От: Търся хора за вкарване на статии

Фен съм - да, но закрилница - не!
Не виждам нищо лошо в това, особено когато се цитира източникът, както правя аз в моите копи/пейст проекти....
Ти си свестен пич, защо си губиш времето с тъпи коменари по чуждите теми и ме караш и аз да го правя :)
Знаеш ли колко е разтоварващо да се логнеш през работно време, за да сриташ някой олигофрен, като този с поста над теб? :)
А и в глупави теми, като тази, понякога се получава добър разговор. Нищо, че е off-topic.
 
От: Търся хора за вкарване на статии

Въпреки че си ми симпатичен, не е редно да нарушаваш системно правилата на форума, особено това:

2. Показвайте респект и уважение към останалите потребители на форума.


Тук сме, за да правим бизнес, а не да се обиждаме....
 
От: Търся хора за вкарване на статии

Пиши ми ЛС, за постоянна или за да изкарам просто някой лев.
 
От: Търся хора за вкарване на статии

Въпреки че си ми симпатичен, не е редно да нарушаваш системно правилата на форума, особено това:

2. Показвайте респект и уважение към останалите потребители на форума.

Тук сме, за да правим бизнес, а не да се обиждаме....
Представите ни за думите "бизнес" и "потребители" явно са различни. :wink:
 
От: Търся хора за вкарване на статии

Явно, аз просто разчитам на базовите понятия...
 
От: От: Търся хора за вкарване на статии

Вярно, че ти бе фенка и закрилница на копи - пейст 'системата'. I'm sorry...


Стана ми ясно за кофата :) harkon незнам дали си запознат 8) но има много сайтове който са разрешени за копиране аз знам поне 20 :wink: също така имам стотици статии на текстов файл с които се работи по същата система копи/пейст така че не виждам място за безпокойство от твоя страна .....
 
От: От: От: От: Търся хора за вкарване на статии

Знаеш ли колко е разтоварващо да се логнеш през работно време, за да сриташ някой олигофрен, като този с поста над теб? :)
А и в глупави теми, като тази, понякога се получава добър разговор. Нищо, че е off-topic.


Незнам brad1985 дали е олигофрен, но не е редно да обиждаш темата :evil: за твойте притеснения си има закон за авторското право и сродните му права. Когато те боцка :shock: нащо вземи ПРОЧЕТИ ЗАКОНА и после пиши във форума по темата копи/пейст или преди да пишеш ПИТАЙ за какво става дума, ако не си запознат няма срамно, не си се родил научен !!! явно трябва да се примириш вътре в себеси и вечер като си легнеш си мисли за този пост, може да ти помогне 8)
 
От: От: От: От: От: Търся хора за вкарване на статии

Незнам brad1985 дали е олигофрен, но не е редно да обиждаш темата :evil: за твойте притеснения си има закон за авторското право и сродните му права. Когато те боцка :shock: нащо вземи ПРОЧЕТИ ЗАКОНА и после пиши във форума по темата копи/пейст или преди да пишеш ПИТАЙ за какво става дума, ако не си запознат няма срамно, не си се родил научен !!! явно трябва да се примириш вътре в себеси и вечер като си легнеш си мисли за този пост, може да ти помогне 8)
Предложението ти е идиотско, независимо от промените в Закона за авторското право и сродните му права. И махни този гнусен мозък, че мирише, като темата ти.
 
От: От: От: От: От: От: Търся хора за вкарване на статии

Предложението ти е идиотско, независимо от промените в Закона за авторското право и сродните му права. И махни този гнусен мозък, че мирише, като темата ти.

Лелее човек отказвам се ! Няма смисъл, ти май си такъв нервак, че гледам яко се караш с много хора във форума. Sorry че първите постове по между ни започнаха така 8) не го очаквах от теб !
 
От: От: От: От: От: От: От: Търся хора за вкарване на статии

Лелее човек отказвам се ! Няма смисъл, ти май си такъв нервак, че гледам яко се караш с много хора във форума. Sorry че първите постове по между ни започнаха така 8) не го очаквах от теб !
Виж пич просто не му обръщай внимание.Идиоти навсякъде има.
 

Горе