Търся хора за добавяне на продукти

От: Търся хора за добавяне на продукти

Здравейте! Пиша Ви във връзка с работата, която предлагате - добавяне на продукти в електронен магазин. В случай, че търсите мотивиран и отговорен човек, който да върши съвестно възложените му задачи, бих се радвал да се включа и да стана част от Вашия екип. Благодаря предварително!

С уважение, М. Никовски
 
От: Търся хора за добавяне на продукти

Здравейте господин Мартинов.

Регистрирах се тук специално за да ви пиша за тази работа, която предлагате за добавяне на продукти. Аз съм жена на 27 години, в майчинство и съответно имам много свободно време и бих искала да го запълвам и да си докарвам и допълнителни доходи. На този етап работя в друг, чужд сайт, но вашата обява ме заинтригува.

Аз съм сериозен и отговорен човек, приемам присърце всичко, което върша. Гледам да дам 100% от себе си, от възможностите си и времето си.

Ако все още търсите човек за работата и прецените, че ще изберете мен, може да се свържете с мен по всяко време.

Поздрави,

Мария
 
От: Търся хора за добавяне на продукти

Здрвейте.Интересувам се от работата, която предлагате и с удоволствие бих станал част от вашия екип ако търсите още хора.
 
От: Търся хора за добавяне на продукти

Здравейте, драснете ми едно ЛС с вашите контакти, фейсбук/скайп за връзка, имам интерес..

Благодарности; Ангел Цветков
 
От: Търся хора за добавяне на продукти

Здравейте господин Мартинов!
Виждам, че обявата Ви за добавяне на продукти е от известно време и вероятно вече сте си намерили подходящите хора, но в случай че все още търсите - аз се интересувам. Разполагам с много свободно време, с изключително добра компютърна грамотност съм, бърза съм, пиша грамотно и мога да проявя креативност при писане на описанията на продуктите.
Поздрави!
 
От: Търся хора за добавяне на продукти

И аз писах на ЛС< но отговор нямам, въпреки, че е влизал във форума през това време.
 

Горе