Търся хора за добавяне на съдържание в сайт, видео, сними и т.н

azsum

Active Member
Рейтинг - 93.8%
15   1   0
Търся хора за добавяне на съдържание в сайт , сайта е на забавна тематика,ще се добавят снимки, клипове с по 2-3 изречения пояснителен текст, също ще се пренаписват новини, така че работа е забавна, лесно и бързосе върши и може да се изкарат добри пари, но повече за условията и заплащането може да се разберем на ЛС, заплащането се определя според това какво иска да качвате на сайта, клипове, снимки или да пренаписва новини, така че свържете се с мен за се договорим
 
От: Търся хора за добавяне на съдържание в сайт, видео, сними и т.н

Интересувам се от обявата, но не мога да пиша ЛС, затова моля да ме потърсите по скайп - radiohead16
 
От: Търся хора за добавяне на съдържание в сайт, видео, сними и т.н

здравейте, имам голям интерес да работя за вас.Разбирам от компютри, знам английски.Не съм практикувал това което описвате, но имам огромно желание а също и време.
може да ми пишете на скайп vudininja
 
От: Търся хора за добавяне на съдържание в сайт, видео, сними и т.н

Здравейте, имате ЛС от мен.
 
От: Търся хора за добавяне на съдържание в сайт, видео, сними и т.н

извъртяха се няколко, един сериозен се задържа, търся още сериони хора, плащам само при одобрение на качения материал, че много глупости бяха накачолили в сайта, вече има и условия за публикуване след тези неща
 
От: Търся хора за добавяне на съдържание в сайт, видео, сними и т.н

Отговори ми на ЛС ако може..
 
От: Търся хора за добавяне на съдържание в сайт, видео, сними и т.н

Пиши ми на ЛС. ако търсиш още.
 
От: Търся хора за добавяне на съдържание в сайт, видео, сними и т.н

И се интересувам от работата. Може да ми пишеш ЛС за контакт и ще се свържа с теб така тай като немога да отговарям все още на съобщения. :)
 
От: Търся хора за добавяне на съдържание в сайт, видео, сними и т.н

Все още съм нов потребител и не мога да пиша ЛС. Ако обявата е валидна свържете се с мен на:
skype:gorgoroth92
 
От: Търся хора за добавяне на съдържание в сайт, видео, сними и т.н

Здравейте,интересувам се от обявата.
Имам опит в тази сфера,не мога да ви пиша на Лс,моля свържете с мен,ако проявявате интерес.
 

Горе