Търся хора за писане на статии и ревюта на английски.

toniintro

Active Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Търся хора за писане на статии и ревюта на английски. Статиите трябва да са с много добра граматика, правопис и уникални. По някога ще се наага да разгледат даден сайт, за да се ориентират каква трябва да е статията. Обикновенно статиите са с дължина между 200 и 400 думи. Плаща се след, като възложителя одобри статията. Дори и да не я одобри, аз ще платя част от договорената сума на автора й, но сумата ще е достатачна, колкото е обичайната цена на подобна статия. Ако статията бъде одобрена, ще плащам повече. Ако имате интерес пишете тук или на ЛС.
Трябва да можете да завършите статията за 24-48 часа по някога, но тогава ще има бонус. Трябвт ми хора н акойто мога да разчитам постоянно.
 
От: Търся хора за писане на статии и ревюта на английски.

Здравейте, имам интерес към обявата ви. Какви са изискванията ви към човека, който търсите. Имам висше образование - Английска Филология и голямо желание за подобна работа. Можете ли да ми дадете някаква информация за работата? Благодаря
 
От: Търся хора за писане на статии и ревюта на английски.

Дори и да не я одобри, аз ще платя част от договорената сума на автора й, но сумата ще е достатачна, колкото е обичайната цена на подобна статия.

Колко е обичайната цена на подобна статия?
 
От: Търся хора за писане на статии и ревюта на английски.

Ако все още не сте намерили човек- ще се радвам да пиша за вас :)
 
От: Търся хора за писане на статии и ревюта на английски.

Колко е обичайната цена на подобна статия?

Ами огледай се във форума и ще се ориентираш, но като цяло ще се рзбера със всеки автор индивидуално. Той ще каже каква цена би поискал, а аз каква бих предложил. Пазарна икономика е все пак!
Ще отговоря на всички, които ми писаха тук и на Л.С. Ще се постаряая да дам максимално точна информация за естеството на работата, за да може всеки да прецени сам.
Благодаря за многото отговори, които получих!
 
От: Търся хора за писане на статии и ревюта на английски.

Здравейте, имате лично съобщение от мен.
Поздрави!
Елена
 

Горе