Търся хора за писане на статии на български

voodoosound

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

В момента търсим хора, които да пишат статии и да ги спинват (на български). Ако не знаете какво е това, по-надолу ще видите примери и стъпка по стъпка какво се изисква от вас.
В началото една статия отнема около 3 часа, като с течение на времето и натрупания опит се очаква, че времевата рамка ще намалее.

Статиите трябва да са между 400 - 450 думи, разбира се може да са по-дълги, но не трябва да са по-кратки от 400.

От свободното ви време зависи каква заплата ще получите накрая на месеца - може да варира между 300 - 500 лв. Като се заплаща на свършена задача (в случая написана и спинната от вас статия) - 12 лв.

Изкарана от вас сума ще ви бъде преведена чрез PayPal, ePay, в краен случай банков превод.

Как да си имаме взаимно доверие? Предлагаме следният вариант - вие изпълнявате няколко поръчки (1-5 броя). Изплащаме ви дължимата сума, след което взаимно решаваме дали можем да продължим да работим заедно или не. Как ви звучи?

Ето и какво точно се изисква от вас:

1 Стъпка - написване на статия (на тема, която ще получите от нас), в случая са показани 2 изречения

пример:
Имаме причина да се радваме. До преди няколко години Paypal не беше достъпен за българи.


2 Стъпка - след като сте написали статията, започнете да спинвате изреченията в нея (с други думи да преразкажете същото изречение 2 пъти, като запазите смисъла) като използвате показания формат

пример:
{До преди няколко години Paypal не беше достъпен за българи|Години наред PayPal не предоставяха услугите си за българи|До скоро Paypal не приемаха български кредитни карти}.


3 Стъпка - след като сте спиннали изреченията, започнете да спинвате думи и изрази (преценявате по смисъл)

пример:
{{До преди няколко години|Преди няколко години} Paypal не беше {достъпен|отворен} за {българи|всички|всички българи}|Години наред PayPal не {предоставяха|предлагаха} услугите си за {българи|всеки желаещ}|{До скоро|Не беше отдавна, когато} Paypal не {приемаха|разрешаваха използването на} {български кредитни карти|кредитни карти от българи}}.

Забележка относно стъпка 3: Не насилвайте думите -използвайте тематични синоними, които се вписват в контекста на съответната статия

Ако имате желание да работите с нас, смятате че можете да се справите или имате още въпроси, моля пишете.

Поздрави!
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Не виждам какъв е проблема, да има предплащане ако потребителя е trusted в предприемач, идваш с 12 мнения, не звучи много сериозно това с плащането, често се среща някой с 10-12 мнения да пусне подобна тема, където щял да плаща след свършена работа. Не казвам, че си измамник, ама не виждам проблеми да има предплащане ако потребителя е с добра репутация или пък ако ви покаже какво е вършил преди това и вие да си направите сметка. Риска трябва да се поема и от двете страни - така се прави бизнес - копирайтера може да изгори като не му платите, а вие да получите некачествен продукт. Другото, което не ми харесва е някой да ми обяснява кое колко часа изисквало - остави това на хората със статиите, те че си преценят колко време им отнема. Ако върша на някой SEO услуга и започне да ми пелтечи колко време ще ми трябвало за еди какво си и еди кое си - директно му бия шута.
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Каква е тематиката?
От 1 написана статия колко спиннати очакваш?
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Няма ли да ми отговориш на въпросите.
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Разбрах се с хората които ми писаха. Ако желаете да пишете за мен може да обсъдим на ЛС специално за вас нямам проблем да предплащам всяка поръчка.
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Аз не съм заинтересован, просто не виждам защо трябва да си усложняваш кореспонденцията с всички, като можеш да добавиш тея работи тук.
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Аз не съм заинтересован, просто не виждам защо трябва да си усложняваш кореспонденцията с всички, като можеш да добавиш тея работи тук.

По този начин дава възможност на кандидатите да упражнят и докажат комуникативните си умения, преди да бъдат избрани. :)
Изразът "може да варира" ми звучи досущ, като "може да варира, а може и да не варира". :)

От свободното ви време зависи каква заплата ще получите накрая на месеца - може да варира между 300 - 500 лв.
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Аз също съм заинтересована. Каква тематика са статиите. Моля пишете ми на ЛС ако търсите още хора :)
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Здравейте,


В началото една статия отнема около 3 часа, като с течение на времето и натрупания опит се очаква, че времевата рамка ще намалее.

Не само в началото. Иначе всеки може да очаква много работи.
 
От: Търся хора за писане на статии на български

И аз бих желала да пробвам да се сработим и не държа на предварителното заплащане.
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Доста мераклии има да пишат по мин. 12 000 думи за 12 лв. Почти съм сигурен, че крайният продукт ще е скандален :oops:
 
От: Търся хора за писане на статии на български

ReminD, тъй като никога не съм писала статии, решавам да се пробвам не знам дали ще успея за какво да му вземам парите (не че той ще ми ги даде) и после "резултата да е скандален" и да се занимавам с глупости. :wink:
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Препоръчвам ви да се обърнете към най-големия форумен капацитет с ник Waldes (не се бъркайте не става въпрос за оня мазния чалгар) той работи с най-добрите копирайтъри в България и със сигурност ще ви посочи правилния човек. Това е просто препоръка, която разбира се, може да не приемате на сериозно. Все пак ви желая успех и дано намерите сериозен кандидат.
 
Последно редактирано:
От: Търся хора за писане на статии на български

И аз бих искала да се включа в екипа по писане на статии! Моля, изпратете ми тема и повече координати!
 
От: От: Търся хора за писане на статии на български

Цената, която искам за статия е 10 лева на 200 думи, като с това искам да подчертая, че трябва да уважаваме взаимно труда си.
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Цената, която искам за статия е 10 лева на 200 думи, като с това искам да подчертая, че трябва да уважаваме взаимно труда си.
 

Горе