Търся хора за писане на статии на български

От: Търся хора за писане на статии на български

Цената, която искам за статия е 10 лева на 200 думи, като с това искам да подчертая, че трябва да уважаваме взаимно труда си.

10 лева за 200 думи? Във форума съм срещала доста хора, които пишат статии и тарифата им, която съм забелязала е по левче за 100 думи, или малко повече. Една статия от 200 дими съм виждала да върви по 2-3 лева...
Интересно ми е защо твоята е 10?
 
  • Like
Реакции: ekm
От: От: Търся хора за писане на статии на български

10 лева за 200 думи? Във форума съм срещала доста хора, които пишат статии и тарифата им, която съм забелязала е по левче за 100 думи, или малко повече. Една статия от 200 дими съм виждала да върви по 2-3 лева...
Интересно ми е защо твоята е 10?

Внася неповторима иронична нотка в своите „строителни блокчета” – параграфите и изреченията, чиито стил е строго академичен. :)
 
От: От: Търся хора за писане на статии на български

10 лева за 200 думи? Във форума съм срещала доста хора, които пишат статии и тарифата им, която съм забелязала е по левче за 100 думи, или малко повече. Една статия от 200 дими съм виждала да върви по 2-3 лева...
Интересно ми е защо твоята е 10?

Не е към мен въпросът, но ще ти дам един пример. Като отида в магазина да търся прахосмукачка има от 50 до 700 лв. Скъпите са безшумни, могат да перат килими, качествени са, имат няколко филтъра за пречистване на въздуха и работят дълго време без да се чупят. Тези от 50 лв. ду'ат така че се чува в радиус един километър, че чистиш; финия прах, който е най-опасен не го задържат, а го изкарват отзад, за да се надишаш с него; не чистят добре и т.н. Та и със статиите е същата работа. Може за един и същ обем да има цена от 1 до 20 лв. На някои хора им трябват сайтове за търсачки, а не за хора. На тях им стига и от 1 лв. Други искат потребителите да не ги затворят пет секунди след като са прочели първото изречение и плащат повече. За всеки влак си има пътници.
 
От: От: Търся хора за писане на статии на български

Не е към мен въпросът, но ще ти дам един пример. Като отида в магазина да търся прахосмукачка има от 50 до 700 лв. Скъпите са безшумни, могат да перат килими, качествени са, имат няколко филтъра за пречистване на въздуха и работят дълго време без да се чупят. Тези от 50 лв. ду'ат така че се чува в радиус един километър, че чистиш; финия прах, който е най-опасен не го задържат, а го изкарват отзад, за да се надишаш с него; не чистят добре и т.н. Та и със статиите е същата работа. Може за един и същ обем да има цена от 1 до 20 лв. На някои хора им трябват сайтове за търсачки, а не за хора. На тях им стига и от 1 лв. Други искат потребителите да не ги затворят пет секунди след като са прочели първото изречение и плащат повече. За всеки влак си има пътници.

Ахаа, ясно ми е вече къде била цаката... мерси много за отговора!!!! :wink::wink::wink:
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Здравейте, ТЪРСЯ ХОРА за писане на статии на Английски език! Предлагам трудов договор и заплащането на статия е 10лв. Свържете се с мен на Лично съобщение за да доуговорим.
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Здравейте, и аз се интересувам от обявата. Работя, като автор на статии от 5 години. Ако се интересувате, пишете ми за да ви изпратя моето портфолио с примерни статии.
 
От: Търся хора за писане на статии на български

До Аватара на voodoosound
voodoosound Интересувам се от обявата ви за писане на статии. Искам да започна. e-mail:[email protected]. г-ца Йорданова
 
Здравейте,

И аз се занимавам с писане на статии и рекламни текстове. Ако някой има нужда от подобни услуги, може да се свърже с мен тук или на скайп: evil_goblin :)


Поздрави!
 
От: Re: Търся хора за писане на статии на български

Здравейте,

И аз се занимавам с писане на статии и рекламни текстове. Ако някой има нужда от подобни услуги, може да се свърже с мен тук или на скайп: evil_goblin :)


Поздрави!

Ами като се занимаваш с писане на статии защо не напишеш няколко поста и да си пуснеш една твоя тема ами събуждате тази от преди една година.
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Здравейте,

Търсим човек за писане на статии. По скоро съдържание за нови сайтове. Ние сме уеб дизайн студио и изработваме много сайтове на различна тематика. Обикновено клиентите ни нямат време да си пишат сами текстовете, които се поставят по страниците и затова ни трябва човек който да пише уникални и високо качествени текстове за всеки един сайт.

Ние имаме двама такива колеги, но работата е много и ни трябва още един. Моля, ако проявявате интерес ни пишете на - office[at]co-bg.com

Благодарим Ви!
 
От: От: Търся хора за писане на статии на български

Здравейте! Аз съм заинтересована. Пиша статии от както се помня. За какво ли не съм писала. В момента разполагам с повече свободно време от обикновено и ще чакам вашия отговор.
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Здравейте! Аз също съм заинтересована. Занимавам се с писане, пренаписване и редактиране на статии към различни ел.издания. Превод от руски език. Ако искате нещо примерно, бих могла да Ви изпратя на адрес. Късмет!
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Тая тема е нещо като сбирка на новаците във форума :lol: всеки търси и предлага нещо с по 1-2 мнения в профила. Оставят се някакви мейли и нищо :lol:
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Здравейте! Актуална ли е още обявата за писането на статии?Ако да имам желание да кандидатвствам,студентка съм 4 курс по приложна лингвистика английски с френски и мисля че бих била подходяща.Благодаря предварително!
 

Горе