Търся хора за писане на статии на EN

Digital Flame

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, търся човек който може да пише текстове на английски.
Дългосрочна работа и постоянни приходи за човека.

Ако има някой, който може да се справи с такава задача нека да се свържи с мен.

0988 349888
или на лично съобщение
 
От: Търся хора за писане на статии на EN

Здравейте, търся човек който може да пише текстове на английски.
Дългосрочна работа и постоянни приходи за човека.

Ако има някой, който може да се справи с такава задача нека да се свържи с мен.

0988 349888
или на лично съобщение

Тематика, заплащане, обем на работата, дневно натоварване? Стига сте писали такива плоски обяви, след които трябва десетки души да пуснат лично съобщение и да останат разочаровани. Давайте повече яснота около работата и възнаграждението!
 
От: Търся хора за писане на статии на EN

Обявата важи ли още ? Нов съм във форума и не мога да пиша на лично все още, затова ако може е-мейл за допълнителна връзка :)
 
От: Търся хора за писане на статии на EN

И аз се интересувам от обявата Ви. Може ли email, за да ви пусна CV-то ми?

Благодаря предварително!
 
От: Търся хора за писане на статии на EN

Здравейте.
Искам да питам дали все още ви е валидна обявата?
Колко дълги текстове трябват?
На колко време ви трябват?
Какво вие бихте дал като пари за писане , на месечна основа или на изработка?
Моля ако все още е валидна ме имайте в предвид като кандидат.
Лек ден и до скоро.
 
От: От: Търся хора за писане на статии на EN

Тематика, заплащане, обем на работата, дневно натоварване? Стига сте писали такива плоски обяви, след които трябва десетки души да пуснат лично съобщение и да останат разочаровани. Давайте повече яснота около работата и възнаграждението!

Не ми се занимава да отговарям подробно, но поста е излишен.
Заплащането ще се оформя от обема на работа, който няма как да бъде предварително ясен. Както споменах става дума за дългосрочно в/у работа по няколко сайта на Английска тематика.

На твое място бих си изтрил направо профила. Досадно е да спамиш в теми където не разбираш.
Намериха се хора на 2 рия ден.

Вече не се търся хора. И понеже не влизам често, за това и съм оставил номер. Можеше просто да попитате.
Поздрави
 
От: От: От: Търся хора за писане на статии на EN

Не ми се занимава да отговарям подробно, но поста е излишен.
Заплащането ще се оформя от обема на работа, който няма как да бъде предварително ясен. Както споменах става дума за дългосрочно в/у работа по няколко сайта на Английска тематика.

На твое място бих си изтрил направо профила. Досадно е да спамиш в теми където не разбираш.
Намериха се хора на 2 рия ден.

Вече не се търся хора. И понеже не влизам често, за това и съм оставил номер. Можеше просто да попитате.
Поздрави

Мда, сигурно моето мнение е досадно, защото не ти харесва. А замисли ли се дали пък твоята "обява" не е досадна щом си светнал в червено? Хубаво като си намерил хора, но с подобен подход едва ли ще имаш успех 8)
 
От: Търся хора за писане на статии на EN

Подкрепям колегата slavchev
Обявата ти е не пълна и когато си намериш хора напиши " Не е активна и няма да ти се налага да се занимаваш с хора като него"
Другото което наистина обявата ти е досадна,празна, неизчерпателна и изглежда малко измамно * едва ли ще платиш добре * защото няма почти нищо обяснено и сигурно заплащането е когато някой кихне на сайта тогава ще получиш и ти ;)
Замисли се и ако искаш пак да пуснеш обява бих благотворително я написал за теб ;)
 
От: Търся хора за писане на статии на EN

Здравей! Бих искала да разбера повече подробности за проекта ти, но смятам, че ще се справя с него скоростно и качествено. Готова и мотивирана съм за дългосрочен проект. Имам опит в областта, както и в преводите и създаване на уеб съдържание - 7 години. Ще се радвам да чуя условията и детайлите за статиите!
 
От: Търся хора за писане на статии на EN

Питай те го Icako колко профила има в предприемач толкова е зле момчето че дори не му остава време да влиза често хахахах.Преди 2 дена пусна обява в фейсбук ето я ::"Международна фирма търси web developer за работа в офис, на работна заплата и пълен работен ден. Изисквания: - Много добри познания и опит с HTML5/CSS3 - Много добри познания и опит с WordPress - Много добри познания и опит с PSD към HTML5/CSS3 + интеграция в Wordpress и т.н."" Питам го коя е международната фирма а той не казва :shock:
 

Горе