Търся хора за преводи от български към: английски / румънски / гръцки

lqllqlq

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте,
Търся си хора за превод от български към: английски / румънски / гръцки (не 1 човек за трите)

Какво очаквам:
1. Да ми изпратите офертата си на лично, която да съдържа
- 3 цени: за текст до 150 думи, текст до 500 думи, текст до 800 думи
- не пропускайте да посочите за кой език подавате цена
- срок за изпълнение според обема от предходната точка (Да, на ясно съм, че имате и други ангажименти, но бъдете добри и съобразете това при посочване на срока)
- Предвид предходната точка ако е възможно посочете с колко текста може да се справяте седмично. Например "макс 3-5 х 500 думи".
- Грамотно владеене на писмения език, за който подавате оферта. Да, няма да има кой да проверява всичко, но поне докато се опознаем ще искам и 2ро мнение
- Владеенето на общи технически термини ще ви е от полза (Не искам като миналата седмица да обяснявам, че това не е 30бр кабел, а 30 метра...)

Какво ще ви е предимство:
- Възможност за издаване на документ - фактура (моля посочвайте с или без ДДС)
- Ако нямате фирма, моля посочете дали работите на граждански договор, защото този тип работа за мен е предпочитан

Какво мога да предложа като работа:
1. Превод на описания на продукти от български към съответния език, за който подавате вашата оферта
2. Регулярност - всеки месец ще има поне 4-8 текста за превод
3. Обем - продуктите са над 280 и се добавят нови, което за вас означава работа

Какво мога да ви гарантирам:
Точно изплащане на заработените суми. Ако желаете и за ваше спокойствие ще ви предоставя не само името си, но и това на фирмата си

Какво не мога да ви обещая:
Конкретни бройки статии месечно. Превода на продукти е ясен - там обема зависи само от скоростта, с която се справяте.

Ако разпознаете себе си в описаното по-горе ще се радвам да ми пишете.

Ако светите в червено, мненията са ви под 20 или ви затруднява комуникация на нормално ниво, както и сроковете не са ви силата - моля ви, подминете тази обява! Така ще си спестим разочарованията и загубеното време!

Благодаря на всички, които прочетоха до тук! :)
 
От: Търся хора за преводи от български към: английски / румънски / гръцки

Здравей колега. Мога да ти предложа преводач с 3 висши преподавател в Гърция, който живее от 15 години там и е завършил там образованието си.
Перфектно владеене на Английски, Гръцки, Френски, Руски.
Единственото, което не можем да предложим за момента е фактурите, тъй като фирмата е замразена по някои причини.
Ако проявявате интерес прочетете темата в подписа ми, и се свържете с мен на лично, или скайп: webmast367.

Цената може да бъде калкулирана и определен срок за конкретно възложена работа. Количеството е предимство за определяне на добрата оферта.
Поздрави
 
От: Търся хора за преводи от български към: английски / румънски / гръцки

Все още чакам предложения....
 
От: Търся хора за преводи от български към: английски / румънски / гръцки

Отново да уточня: Търся хора да превеждат, не да пишат, тоест създават текстове. Текстовете ги има, такива са каквито аз искам да бъдат и се нуждаят да бъдат преведени.

Правя това уточнение, защото определено получавам оферти за услуга, която не търся, на цени, които не мога да приема.

Благодаря на малкото писали. А бях останал с впечатление, че много хора предлагат подобни услуги. Явно не е така.

Все още си търся човек за работата.
 
От: Търся хора за преводи от български към: английски / румънски / гръцки

Имате ЛС. Лек ден.
 
От: Търся хора за преводи от български към: английски / румънски / гръцки

За моя голяма радост спирам обявата на този етап - намерих човек, който ще работя
 
Казвам се Ангелина Стоименова и съм преводач с гръцки език. Работя с много преводачески агенции в България. Превеждала съм най-различни текстове и документи от и на гръцки език – туристически брошури, инструкции за уреди, каталози, фирмена документация и др. Имам богат опит като преводач, За повече информация можете да се свържете с мен.
Приятен и успешен ден!
 
Казвам се Ангелина Стоименова и съм преводач с гръцки език. Работя с много преводачески агенции в България. Превеждала съм най-различни текстове и документи от и на гръцки език – туристически брошури, инструкции за уреди, каталози, фирмена документация и др. Имам богат опит като преводач, За повече информация можете да се свържете с мен.
Приятен и успешен ден!
 
Вторият път изпратих съобщението по погрешка не се е случило нищо фатално. Не че нещо, но да се надяваме, че на английски можеш да пишеш по правилно отколкото на български език. А това, че когато някой пусне по невнимание второ еднакво съобщение се мисли или пък в това се изразява някаква важност, тогава съжалявам за нивото ти, няма да коментирам.
 
Последно редактирано:
Имате ЛС
 
От: Търся хора за преводи от български към: английски / румънски / гръцки

За моя голяма радост спирам обявата на този етап - намерих човек, който ще работя

Feb 24, 2016

Аз пък не разбирам, как не четете и не гледате по-задълбочено информацията, предхождаща вашите коментари. "Избихте" се да кандидатствате, а ...смисъл има ли?
 
Здравейте, прочетох че обявата е изтекла. Не ми хареса коментара отправен към мен и съжалих че отговорих в момент на афект, това не е в моя стил , разбира се в сайта могат да участват всички без значение от възпитанието и образованието.
 
Здравейте, прочетох, че обявата е изтекла. Не ми хареса коментара, отправен към мен, и съжалих, че отговорих в момент на афект, това не е в моя стил , разбира се в сайта могат да участват всички, без значение от възпитанието и образованието.

А аз не се стърпях и поставих липсващите запетайки в поста - 5 за 2 реда.
 

Горе