Търся хора за превод на статии

Huma

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся хора за превод на статии от руски на български и от английски на български.
Плаща се при поискване от автора.
Предпочитам ученици и студенти.
скайп: aleks_evt
 
От: Търся хора за превод на статии

Бих се заел с превода от английски на български.Пиши ми! :)
 
От: Търся хора за превод на статии

От руски на български мога да се захвана. Ако представлява интерес може да пратиш няколко пробни изречения.
 
От: Търся хора за превод на статии

Мога да превеждам от немски на български и обратно пиши ми ЛС ако има нещо :)))
 
От: Търся хора за превод на статии

Учил съм в ЕГ с английски мога да ти помогна. Сега съм студент.
 
От: Търся хора за превод на статии

Защо ? :) аз казвам с цел хората да не се набутват и да дават по 20 лева на страница :) гугал ще преведе а пък ако правописни грешки има , човека сам ще си я оправи :) иначе нищо против нямам към тези който могат да преведат точно и по-бързо.
 
От: Търся хора за превод на статии

lglgl, да не е да ги пишеш тези постове просто за статистиката защото нямаш достатъчно? Google translate не става за такива работи затова и има преводачи иначе доста хора щяха да останат гладни ;)
 
От: Търся хора за превод на статии

Иво Апостлов , има и се опитвам да помогна на хората някак.
СС бой не така не ми трябват брой мнения. но пак казвам опитвам се да помогна на хората тук .

Нека да приключиме с този офф и спам тук :)
 
От: Търся хора за превод на статии

Иво Апостлов , има и се опитвам да помогна на хората някак.
СС бой не така не ми трябват брой мнения. но пак казвам опитвам се да помогна на хората тук .

Нека да приключиме с този офф и спам тук :)
Не мисля, че английския е толкова труден, за да превеждат хората с гоогле транслате.. :mrgreen:
 
От: Търся хора за превод на статии

Не е но, ако някой ще иска от китайски на български превод тогава ? :) все едно , без спам сега .
Едва ли някой ще иска китайски според мен, а гоогле си превежда с грешки на всякакъв език. ;)
Айде стига толкова :)
 
От: От: Търся хора за превод на статии

Аз мога да превеждам от руски на български статии и новини на тема технологии. Имам възможност да пиша всеки ден. Занимавам се с това от близо една година и в момента съм новинар в един от най-големите ИТ портали за България, но имам възможност да пиша и допълнително. Ако някои има интерес може да ми пише на ЛС.
 
От: Търся хора за превод на статии

Проявявам интерес за превод от английски
 
От: Търся хора за превод на статии

Здравейте, аз също съм заинтересована :) Аз съм студентка Приложна лингвистика-английски и френски :)
 

Горе