Търся хора за публикуване на форумни коментари

noproblem

Member
Рейтинг - 92.3%
12   1   0
Здравейте,

търся 2 или 3-ма души /може и повече ако има добри оферти/ за постване на форумни коментари.

ИЗИСКВАНИЯ:

Трябва да публикувате 500 коментара ОБЩО за 1 месец.

По 20 коментара на ден в продължение на 25 дни. /може да си вземате "почивен" ден на периоди затова срока е 1 месец/

Коментарите ще се публикуват във форуми с таргет група 13-19 годишни /вие трябва да направите предложение за форумите в които желаете да пишете/. Изберете си между 2 и 5 форума, като съответно ако са 2 по 10 коментара на ден на форум, ако са 5 по 4 коментара на ден на форум.

В подписа в профила Ви, който ще бъде специално създаден от мен за целта ще се постави определен рекламен подпис.
Коментарите, трябва да са написание грамотно на кирилица и да имат общо с темата.
НЕ се приемат коментари от рода на "Мноо яко" " Супер е " и т.н.
Подбирайте форумите така, че Ви е интересно да пишете в тях и да имате желание за това.

На всеки 5 дни ще трябва да изпращате нещо като отчет от вида на /написан на WORD, например /

1. www.aaaaa.com/forum...........вашият коментар
2. www.ввввв.com/forum...........вашият коментар

и т.н с линкове на страниците, където имате коментари



ВНИМАНИЕ: Моля да кандидатстват САМО сериозни потребители, които могат да се справят с цялата задача. За постоянна работа ще останат 1 или 2 кандидати, които ще постват всеки месец по 500 или 1000 коментара по техен избор.

Изпращайте предложенията си за цена на пакет от 500 коментара на ЛС
както и предлочитан начин на плащане ПейПал, банков превод или пощ. запис.
Изпращайте и линкове към форумите в които желаете да пишете.

Плащанията ще се извършват в края на периода на офертата или на седмица /на седмица само по ПейПал./

ВАЖНО:

Заетостта е за 1 месец като начало /или 25 дни без почивни дни/ако някой реши да драсне няколко коментара за 2 дни и да се откаже няма да му бъде платено!

МОЛЯ ЛС-тата да съдържат:
Желаното от Вас заплащане за 500 коментара.
Имейл за връзка

На ЛС-та от вида "намери ме в скайп-а" няма да отговарям.
 
От: Търся хора за публикуване на форумни коментари

Не става въпрос за мой форум, а за форуми, които отговарят на таргет групата ! Прочете условието всичко е написано!!!

Прати ми форума на ЛС :)
 
От: Търся хора за публикуване на форумни коментари

Здравей! Не мога все още да пиша на лично и за това ако имаш интерес към мен мейла ми.
За работата съм сериозна, писала съм в bgvakancia, trivago.bg, statii.net и до скоро репортер във вестник Конкурент-ежедневника на северозападна България. Това за сега, ако си пишем-повече!
 

Горе