Търся хора за работа по проекти !!! -- СПЕШНО !!!

Viruscom

Banned
Рейтинг - 71.4%
5   2   0
Здравейте !

Търся хора за работа по проекти, като първоначално заплащането ще бъде до 50% от стойността на проекта, а след това на твърда месечна заплата. Възможни са процентни бонуси и за хората, които ще бъдат на месечна заплата. По предпочитание хората да са от София, но е възможно и да не са от София.

Изисквания :
- Flash
- PHP
- MySQL
- CSS

// Всичко останало е предимство !!!


Пращайте телефон за връзка и портфолио на ЛС.
 
Flash + php и mysql. Ти нищо не искаш направо :)
 
От: Търся хора за работа по проекти !!! -- СПЕШНО !!!

Необходими са ми хора с много добри познания по посочените. Това разбира се е минимум !!! :)
 
Успех от мен. Ако намериш такъв, може ли и аз да го видя. Ще го помоля за автограф :)
 
От: Търся хора за работа по проекти !!! -- СПЕШНО !!!

Може да не е имал предвид всички скилове да са накуп в един човек ама така или иначе си е некомпетентно и несериозно написана обява.
 
От: Търся хора за работа по проекти !!! -- СПЕШНО !!!

Е PHP + Mysql + CSS си е стандартния минимум за web developer, а Flash-а се учи сравнително лесно, ако си по- на ТИ с програмирането...
 
Re: От: Търся хора за работа по проекти !!! -- СПЕШНО !!!

Е PHP + Mysql + CSS си е стандартния минимум за web developer, а Flash-а се учи сравнително лесно, ако си по- на ТИ с програмирането...

Е това не е точно така. Двете неща са съвсем различни. Дори и по фирмите обикновенно разделението е developers / designers или дори developers / designers / flash. Какъв е тоя измислен dev с PHP + Mysql + CSS ? Не е ли PHP + Mysql + HTML + CSS + Javascript?

А за флаш по-скоро трябва да имаш наклонности за дизайнер / художник, отколкото програмиране / математика. Какъв ще е тоя всестранен талант ако ме светнеш. Не мисля, че няма такива хора (за това казвам - ако намери бих му стиснал ръката на този пич :)), но в повечето случаи някой да твърди, че е advanced и в двете области ще е несериозно.
 
От: Търся хора за работа по проекти !!! -- СПЕШНО !!!

Е да, имах предвид php, mysql + front end историите.
А флаша може да бъде както за арт хора, дето да работят само с timeline-a, така и само за програмисти. Преди не беше така, ама в по-последните версии като изкараха AS3 много се промениха нещата и няма проблем да се ползва и само от hardcore кодери.
Мисълта ми е, че е трудно човек да научи САМО флаш, или САМО PHP.... как става тая работа.... ако си учил флаш, вероятно си минал и през PHP, щото иначе няма много смисъл, освен ако не си го учил в университета или на някой курс :)

Не е особено стандартна комбинация, но човека си казва, че му трябва някой с повече опит.
 
От: Търся хора за работа по проекти !!! -- СПЕШНО !!!

Оспамихте темата . Човека е казал че му трябват ХОРА за работа.. следователно не е задължително един човек да прави всички неща. Успех в търсенето.
 
Re: От: Търся хора за работа по проекти !!! -- СПЕШНО !!!

Оспамихте темата . Човека е казал че му трябват ХОРА за работа.. следователно не е задължително един човек да прави всички неща. Успех в търсенето.
И ти се включи успешно в това. Човека съвсем ясно е казал, че иска тези качества да са съчетани в един човек. И не сме му оспамили темата, само я подържаме активна и привличаме хората да четат :)
 
От: Търся хора за работа по проекти !!! -- СПЕШНО !!!

Оспамихте темата . Човека е казал че му трябват ХОРА за работа.. следователно не е задължително един човек да прави всички неща. Успех в търсенето.

StupidGirl, не си интересна.
 
От: Търся хора за работа по проекти !!! -- СПЕШНО !!!

Здравейте !
Първо искам да кажа, че такива хора съществуват и съм описал нещата по този начин, защото хората ще работат по сериозни проекти.
Второ и последно, искам да благодаря на тези, които се свързаха с мен. Ще ви върна обратна информация до края на утрешния ден.
Не мисля, че е необходимо да продължавате да коментирате, кое е професионално и кое не, защото не сте запознати със съображенията, заради които съм описал по този начин обявата.
Повече няма да коментирам тази тема, ще отговарям само на сериозни хора, които са ми писали по ЛС.
Благодаря !
 
От: Търся хора за работа по проекти !!! -- СПЕШНО !!!

Ако е валидна можете да ми пишете на krisi_009(at)abv.bg ,за да се уточним най-добре ;)
Поздрави
 

Горе